• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
19 Kasım 2020 Perşembe 10:34 | Son Güncelleme:

Kuruluş Osman'da flaş ayrılık! Kuruluş Osman'ın Nikola'sı Erkan Avcı diziye veda ediyor

Kuruluş Osman'da flaş ayrılık! Kuruluş Osman'ın Nikola'sı Erkan Avcı diziye veda ediyor

Erkan Avcı son yılların en başarılı oyuncuları arasında yer alıyor. Birbirinden farklı rollere girme konusunda hiç sıkıntı yaşamayan Avcı, bir gün geliyor psikopat Çeto olarak Çukur dizisinde iz bırakıyor. Bir başka gün geliyor, Zafer olarak Şampiyon dizisinde bambaşka birisini canlandırıyor. Kuruluş Osman dizisinde Nikola karakterine hayat veren Erkan Avcı diziye veda ediyor..

Çeto ve Zafer’den sonra Kuruluş Osman’da Nikola karakterini canlandıran usta oyuncu, daha önceki iki dizisinde 1’er sezon hikayede kalmıştı. Ancak Kuruluş Osman’da anlaşılan ömrü o kadar uzun olmayacak. atv ekranında yayınlanan dizinin 35. bölümünden ilk fragman geldi.

Türk filmlerinin klasiği Kara Murat gibi Nikola’nın inine giren Osman Bey, onca korumanın arasında fırsatını bulup Nikola’yı boğazından bıçaklayıp yere seriyor… Nikola yere seriliyor ve bir ayrılık havası daha diziye çöküyor…

Erkan Avcı’nın canlandırdığı Nikola karakterinin hem karnından hem de boğazından bıçaklandıktan sonra yaşaması bir mucize olur. Ama fragmanda görünen Nikola ölüyor ve Erkan Avcı için de bir dizi daha bitiyor…

25 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanacak olan Kuruluş Osman dizisinin 35. bölümünde kadınlar arasındaki savaş da iyice kızışacak. Zeynep Tuğçe Bayat’ın canlandırdığı peçenek kızının da gelişi, obayı bir hayli hareketlendiriyor.

<p>Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın 3 riskli şehir arasında saydığı Bursa’da düğünlerde sokak

Bursa'da korona halayı: Sokak ortasında kuralları hiçe saydılar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

'Yeditepe Huzur' uygulamasının bilançosu açıklandı

Artvin'de iki köy karantinaya alındı