• $8,07
  • €9,6866
  • 460.496
  • 1408.14
31 Mart 2021 Çarşamba 12:15 | Son Güncelleme:

Kendall Jenner'ın takıntılı hayran paniği! 'Önce beni, sonra kendini öldürecek'

Kendall Jenner'ın takıntılı hayran paniği! 'Önce beni, sonra kendini öldürecek'

Dünyaca ünlü ABD'li model Kendall Jenner'ın başı takıntılı hayranı yüzünden derde girdi. Bir kişinin sürekli kendisini tehdit ettiğini ifade eden Kendall Jenner, şahsın önce onu, sonra da kendisini öldürme planı olduğunu belirtti. Ünlü model, polisten koruma talebinde bulundu.

Verdiği pozların yanı sıra fit görünümü ile herkesi kendine hayran bırakan dünyaca ünlü model Kendall Jenner, ölüm tehdidi aldığını ifade ederek polise koruma talebinde bulundu.

Saplantılı hayranı Malik Bowker adlı kişinin kendisini vurmakla tehdit ettiğini iddia ederek uzakşaştırma kararı aldırdı. TMZ'nin haberine göre; Kendall Jenner, Los Angeles Emniyet Müdürlüğü'ne Bowker'ın planını da anlattı. Jenner, Bowker'ın onu ve ardından kendisini vurmak için ruhsatsız bir ateşli silah almayı planladığını söyledi.

Belgelere göre; ünlü model, polise, Bowker'ın bir hastanenin psikiyatri servisinde geçici olarak gözetim altına tutulduğunu ancak yakında bırakılabileceğini de ifade etti. Artık Kendall Jenner'ın evini 7/24 izleyen devasa bir silahlı güvenlik ekibi bulunuyor. Ayrıca mahkemenin verdiği uzaklaştırma kararına göre Bowker, mankene, en az 100 metre uzakta durmak zorunda.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de