• $8,652
  • €10,1461
  • 486.354
  • 1419.43
23 Ağustos 2021 Pazartesi 12:07 | Son Güncelleme:

John Travolta, oğluna eşinin ölümünü nasıl açıkladığını anlattı

John Travolta, oğluna eşinin ölümünü nasıl açıkladığını anlattı

Geçtiğimiz yıl eşi Kelly Preston'ı kaybeden dünyaca ünlü oyuncu John Travolta, 10 yaşındaki oğlu Benjamin'e durumunu nasıl açıkladığını anlattı. Ünlü oyuncu, oğluna "Ben yarın ölebilirim. Sen de öyle. Herkes ölebilir. Dolayısıyla buna hayatın bir parçası olarak bakalım. Tam olarak bilemezsin. Hayatını olabildiğince en uzun şekilde yaşamak için elinden gelenin en iyisini yap" dediğini aktardı.

Ünlü oyuncu John Travolta, iki yıl meme kanseri tedavisi gören eşi Kelly Preston'u 2020 yılında kaybetti. Travolta, durumu oğlu Benjamin'e nasıl açıkladığını ilk kez anlattı.

Kevin Hart'ın Hart to Heart adlı talk show programına konuk olan Travolta, yaşadığı acı kayıpla ilgili "Ben, bir keresinde bana 'Annem öldüğü için senin de gideceğinden korkuyorum' dedi. Ben de ona 'Bu çok farklı bir şey' dedim. Ve ona benim uzun ömürlülüğüm ve onun yaşam süresi arasındaki farkı anlattım" dedi.

Oğluna, "Sen her zaman doğruları sevmişsindir ve ben de sana hayat hakkında doğruyu anlatacağım. Hiç kimse ne zaman öleceğini ya da ne zamana kadar yaşayacağını bilmez. Ağabeyin Jett 16 yaşındayken hayatını kaybetti. Annen 57 yaşındayken. Çok gençlerdi.

Fakat kim bilebilir? Ben yarın ölebilirim. Sen de öyle. Herkes ölebilir. Dolayısıyla buna hayatın bir parçası olarak bakalım. Tam olarak bilemezsin. Hayatını olabildiğince en uzun şekilde yaşamak için elinden gelenin en iyisini yap" dediğini söyleyen Travolta, izleyenleri duygulandırdı.

<p>Isparta Şehir Hastanesi'nde görevli Dr. Baki Ünlü, hasta yakını O.M. tarafından darbedildi. Dokto

Acil servis doktoruna yumruklu saldırı

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporlar tesisinin açılışını yaptı

Galatasaray Kulübünde yeni kurulan kadın futbol takımı tanıtıldı

Bingöl'de 284 kilo 200 gram esrar ele geçirildi