• $8,2919
  • €10,1102
  • 490.396
  • 1449.14
22 Nisan 2021 Perşembe 12:25 | Son Güncelleme:

Jennifer Lopez'in ihanet korkusu! Alex Rodriguez ayrılığına dair şaşırtan detay

Jennifer Lopez'in ihanet korkusu! Alex Rodriguez ayrılığına dair şaşırtan detay

Uzun yıllardır aşk yaşayan ve geçtiğimiz 2018 yılında nişanlanan ünlü çifti Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez ayrılık kararı alması ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Arkadaş olarak kalacaklarını duyuran ikiliye yakın bir kaynak 'Jennifer, havada ihanet korkusu varken devam edemeyeceğini söyledi' açıklaması ile şaşkınlık yarattı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ile iki yıl önce nişan yüzüğü taktığı Alex Rodriguez, ilişkilerini yaptıkları ortak açıklama bitirdiklerini duyurmuştu. İkili, arkadaş kalırken birbirlerine mutluluklar diledi.

İkili yaptığı açıklamada, 'Arkadaş olarak daha iyi olduğumuza karar verdik ve öyle devam edeceğiz. Birlikte çalışmaya ve ortak işlerimizde birbirimize destek olmaya devam edeceğiz. Birbirimize ve çocuklarımıza en iyisini diliyoruz' demişti.

Çifte yakın kaynaklar People'a konuşurken çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kaynaklar, 'Asıl neden; Jennifer artık ona güvenmiyordu. Şarkıcı, havada ihanet korkusu varken devam edemeyeceğini söyledi. En çok üzülen oydu ama ayrılığı da o istedi' ifadelerini kullandı.

Reality show yıldızı Madison LeCroy ile Rodriguez'in ilişki yaşadığı iddiası gündeme gelmişti. LeCroy, Rodriguez ile sadece sosyal medya üzerinden iletişim kurduğunu açıklamıştı.

<p><strong>Ali Babacan, AK Parti üyesi olduğu dönemde Erdoğan'a karşı Gül'ün adaylığı için çalışma y

Ali Babacan'dan ihanet itirafı...

Tunceli'deki Çırtan Şelalesi ziyaretçilerini büyülüyor

Tunceli'de 'koca engerek' görüldü

Gaziantepli baklavacıları bayram telaşı sardı