İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.7137
  • 5.5398
  • 197.73
  • 101.138
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

İstanbullu Gelin dizisinin fragmanı çok heyecanlı

İstanbullu Gelin 37. yeni bölüm fragmanı öncesi yayınlanan İstanbullu Gelin son bölüm Star TV’de izleyicilerle buluştu. 9 Şubat tarihli İstanbullu Gelin son bölümde, , Evlilik kararı alan Osman, Garip'in eski eşi ile Esma'yı karşı karşıya getirdi... Yangın gerçeğini öğrenen Faruk harekete geçti. Her şeyin yolunda olduğunu düşünen Adem aldığı bir haberle en büyük kâbusunu yaşayacaktır.

x

İstanbullu Gelin son bölüm izleyenler İstanbullu Gelin 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı. İstanbullu Gelin son bölümde, Evlilik kararı alan Osman, Garip'in eski eşi ile Esma'yı karşı karşıya getirdi... Yangın gerçeğini öğrenen Faruk harekete geçti. Oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyenleri ekrana kilitleyen İstanbullu Gelin 37. yeni bölüm fragmanı gelecek hafta yaşanacaklara dair önemli ipuçları barındırıyor.  İstanbul’da yaşayan Süreyya genç yaşta annesini ve babasını kaybetmiş hayatın ağır yükünü sırtlamış çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. 

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Faruk ve Esma arasındaki yüzleşme Reyhan'ı hayatının en zor seçimini yapmak zorunda bırakır. Gerçeklerle yüzleşemeyen İpek, Kıymet'ten duydukları ile neye uğradığını şaşırır. Ufak bir talihsizlik Süreyya'nın aklından bile geçiremeyeceği bir noktaya evrilir. Osman ve Burcu'nun aldıkları karar, başta Esma olmak üzere herkesi şaşkına çevirecek bir ismin Bursa'ya gelmesine neden olur. Her şeyin yolunda olduğunu düşünen Adem aldığı bir haberle en büyük kâbusunu yaşayacaktır.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
24 Haziran´daki seçimlere günler kala siyasi partiler çalışmalarına hız verirken, AK Parti´nin seçim

AK Parti´nin seçim müziği belli oldu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Kuzey Irak'ta 23 km ilerleyen TSK, üsleri birbirine bağladı

En Çok Okunanlar