• $8,0331
  • €9,6372
  • 451.187
  • 1413.18
22 Mart 2021 Pazartesi 11:31 | Son Güncelleme:

İngiliz oyuncu Hugh Grant ve eşi Anna Eberstein Türkiye'de

İngiliz oyuncu Hugh Grant ve eşi Anna Eberstein Türkiye'de

Ünlü İngiliz oyuncu Hugh Grant ve eşi Anna Eberstein tatil için rotasını Türkiye'ye çevirirken Antalya'da konaklamayı tercih etti. Otelde kalan ünlü çifti Türk misafirler görüntüledi. Golf oynamayı çok sevdiği bilinen İngiliz oyuncu Grant'ın geçtiğimiz yıllarda da bu otelde kaldığı öğrenildi.

Türkiye'de yıldızlar geçidi yaşanmaya devam ederken İngiliz oyuncu Hugh Grant ve eşi Anna Eberstein tatil için Antalya'yı tercih etti.

Regnum Carya'ya yerleşen ünlü çift Hugh Grant ve eşi Anna Eberstein, konakladıkları otelde yemek yedi. Ünlü çifti oteldeki diğer Türk misafirler tarafından yakın markaja alınırken fotoğrafları çekildi. Golf oynamayı çok seven Grant, daha önce de bu otelde konaklamıştı.

HUGH GRANT KİMDİR?

Hugh John Mungo Grant, İskoç asıllı James Grant ve Finvola Grant'ın ilk çocukları olarakİngiltere'nin Londrakentinde, 9 Eylül 1960'da dünyaya geldi.

Laytmer Upper School'dan mezun olduktan sonra Oxford Üniversitesi'nde İngilizceeğitimi alan Hugh Grant, üniversite yıllarında Piers Gaveston Society adlı öğrenci kulübüne üyeydi. İlk film deneyimini 22 yaşında ve hala öğrenciyken, Oxford'un finanse ettiği 1982yapımı Privileged ile yaşadı. 1980'li yıllarda tiyatro oyunculuğuna başlayan Grant, bunun yanısıra bazı filmlerde de rol aldı.

Hugh Grant, 1991 yılında Frederic Chopin'in Impromptu adlı filminde Julian Sands'la başrolleri paylaştı. Sonrasında, kadrosunda yer aldığı, 1993 yapımıThe Remains of The Day ile önemli bir başarı yakaladı. Bu filmin ardından adı,1987'den bu yana birlikte olduğu sevgilisi Elizabeth Hurley ile tekrar beraber anılmaya başlanmıştı. Grant, 1994 yapımı olan Andie McDowell ile başrolü paylaştığı, Four Weddings and A Funeral filmiyle yıldızlaştı.

1995 yılında, Sense And Sensibility adlı filmde başrol aldı. Aynı yıl içindeSunset Boulevard, Hollywood'da, arabasında Divine Brown adlı hayat kadını ile birlikte uygunsuz bir pozisyonda yakalanan Hugh Grant, 1180 dolar ceza ve 2 yıl gözaltında kalması şartıyla serbest bırakıldı. Grant'ın fotoğraflarının tüm dünyada yayınlanmasıyla, sevgilisi Elizabeth Hurley ile birkaç seneliğine, kendini affettirinceye kadar ayrı kaldılar.

Julia Roberts'la birlikte oynadığı 1999 yapımı Notting Hill, 2001 yapımı Bridget Jones's Diary ve Sandra Bullock ile başrollerini paylaştığı 2002 yapımı Two Weeks Notice ile kariyerine başarıyla devam eden İskoç asıllı İngiliz aktör, sinemadaki performansı ile birçok ödül kazandı.

<p>Kamu çalışanlarıyla ilgili tedbirleri içeren Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Resmi Gazete'de yayımland

Kamu çalışanlarına yönelik tedbirler neler?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Nisan 2021)

Yapışık beşiz kediler operasyonla birbirinden ayrıldı

Ukrayna-Rusya sınırında hareketlilik devam ediyor