• $9,5297
  • €11,1045
  • 546.558
  • 1455.42
27 Aralık 2020 Pazar 18:08 | Son Güncelleme:

Barış ve Zeynep arasında aşk başlıyor: Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm fragmanı!

Barış ve Zeynep arasında aşk başlıyor: Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm fragmanı!

Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Tv 8'in reytingi yüksek dizisi Doğduğun Ev Kaderindir seyircilere heyecanlı anlar yaşatacak. Geçen hafta yayınlanan yeni bölümde Mehdi'nin Zeynep'i kaçırmasın geceye damga vurmuştu. Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm fragmanında Barış ve Zeynep arasından aşk başlıyor...

Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların sevilen ve reytingleri bol olan dizisinin başrollerinde Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk yer alıyor. Tv 8'de yer alan dizi her çarşamba ekrana geliyor. Geçen hafta 25. bölümünde Mehdi'nin Zeynep'i kaçırması izleyenleri ekran başına kilitledi. Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm fragmanı sizlerle.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 26. BÖLÜM FRAGMANI

Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümde Barış ve Zeynep arasında aşk başlıyor.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İnanmak ve tutunmak istediği tek şey Zeynep’in sevgisidir ama bunun için Zeynep’in kendisini bile yok sayacak hale gelmiştir.

Zeynep’in kaçırılmasıyla deliye dönen Barış, onu koruyamadığı için vicdan azabı çekerken Zeynep’in bulunması için varını yoğunu ortaya koyar. Bu sırada en çok yardımı da Savaş’tan görecektir.

Savaş sosyal medyanın gücünü kullanarak herkesi yardıma çağırır. İki kardeşin Zeynep’i bulabilmek için gösterdikleri dayanışma aralarındaki sevgi bağını da su yüzüne çıkarmaya başlar.

Yaşananlar nedeniyle Zeynep’in de Mehdi’nin de evi yangın yerine döner. Sakine suçluluk duygusuyla Nermin çaresizlikle boğuşurken Benal büyük bir sürprizle kapılarına dayanır. Cemile endişeden deliye döner. Kardeşi hakkındaki gerçekleri görmekte zorlanır ve bu durum Nuh’la aralarına gerginlik tohumları ekmeye başlar.

Zeynep yaşadığı travmanın şokuyla mücadele ederken gelen doğum günü sürpriziyle tekrar gülümsemeye çalışır. Cemile’nin kafasında ise Mehdi’nin hayatını tekrar yoluna sokması için başka planlar vardır.

<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu