HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3363
  • 6,1169
  • 209.347
  • 93.616
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Cem Yılmaz Fi dizisinde rolü karakteri ne olacak?

Sanal alemin yeni dizilerinden Fi dizisi, her Cuma yeni nesil dijital televizyon kanalı Puhu Tv’de seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Bu sezonun internet dizisi olarak yayın hayatına başlayan Fi dizisi oyuncu kadrosuyla büyük beğeni toplarken, ilk bölümlerden itibaren iddialı konuk oyuncuları ile de dikkatleri çekmeyi başardı.

x

Ünlü komedyen Cem Yılmaz Fi dizisinde! Cem Yılmaz'ın dizide kaç bölüm oynayacağına ve rolüne yönelik açıklama Ay Yapım'dan geldi. Geçtiğimiz gün Fi dizisi için düzenlenen galaya katılan Cem Yılmaz’ın da dizide konuk oyuncu olarak yer alacağı söylentileri, kulisleri hareketlendirmişti. Çıkan söylentilerin üzerine dizinin yapım şirketi Ay Yapım ise yayınladığı bir açıklama ile söylentileri doğruladı. 

Cem Yılmaz Fi dizisinde kaç bölüm oynayacak?

Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’ın Fi dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı söylentilerinin üzerine, Ay Yapım açıklamasıyla iddialara kesinlik kazandırmıştı. Son zamanlarda Arif V 216  projesiyle ilgilenen ünlü komedyen çalışmalarına ara vererek Fi dizisinin  çekimlerine katıldı. Konuk oyunculuğunu dizi setinden paylaştığı bir fotoğrafla belgeleyen Cem Yılmaz’ın dizide ise sadece 2 bölüm yer alacağı açıklandı. 

Cem Yılmaz’ın Fi dizisindeki rolü ne olacak?

 Cem Yılmaz’ın diziye 4. bölümden itibaren katılacağı alınan duyumlar arasındayken, ünlü sanatçının 14 Nisan 4. bölümü yayınlanacak olan Fi dizisinde ise hangi rolde yer alacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Kocaeli´de halk otobüsü şoförü, durakta tekerlekli sandalyede bekleyen engelli çocuğu ve annesini ar

Kocaeli´de halk otobüsü şoförü engelli çocuk için güzergahını değiştirdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Emekli ocak ayı zam oranı na kadar oldu? SGK SSK BAĞKUR emekli maaşı ocak zammı...

En Çok Okunanlar