İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.7073
  • 5.5003
  • 197.15
  • 103.200
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Aşkı belgeleyen fotoğraf

Aylardır gözlerden uzak aşk yaşayan Murat Dalkılıç ile Hande Erçel, ilk kez yan yana görüntülendi. Oyuncu, gitarıyla şarkı söyleyen popçuya eşlik etti..

x

Murat Dalkılıç, Merve Boluğur’la boşandıktan sonra adı oyuncu Hande Erçel’le birlikte anılıyordu. Gözlerden uzak bir birliktelik yaşayan ve her fırsatta aşk iddialarını yanıtsız bırakan ikilinin mutluluğu artık kanıtlandı! Ünlü çift, oyuncunun kız kardeşi Gamze Erçel’in doğum günü kutlamasına birlikte katıldı. Gecede Dalkılıç, eline gitar alarak parti boyunca sevgilisine şarkılar söyleyerek, serenat yaptı. Bu eğlenceli geçen partide çekilen Dalkılıç ile Erçel’in romantik kareleri, sosyal medyaya düştü. Yan yana oturan sevgililerin, böylelikle aylardır sakladıkları aşkları ortaya çıkmış oldu. Öte yandan eski eşler Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur’un düğün fotoğraflarını sosyal medya hesabından silmemesi dikkatlerden kaçmadı. 

Dalkılıç, kız arkadaşının kardeşi Gamze Erçel’in doğum gününe katıldı. İkilinin, ilk yan yana fotoğrafları da gecede ortaya çıktı. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
İBB Cumhurbaşkanı Erdoğan´ı ağırlamanın onurunu yaşadı

İBB Cumhurbaşkanı Erdoğan´ı ağırlamanın onurunu yaşadı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Bayburt'ta müthiş keşif!

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar