İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 6.516
  • 7.4557
  • 250.74
  • 94742
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Ağzına geleni söyledi

Buse Narcı, kendisini terk eden Sinan Akçıl için 'Ayrılık güya ortak kararımızmış. Bu kararı herhalde ikinci kişiliğiyle birlikte aldı. Bence müzisyenliği bırakıp senaristliğe başlasın' dedi.

x

Özcan Deniz'le yaşadığı aşkla adını duyuran Buse Narcı kısa süre önce Sinan Akçıl'la aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkinin ilk günlerinde yaşadığı heyecanla “Her şey çok güzel. Sinan benim Yunan heykelim. Ona böyle sesleniyorum. Çünkü heykel gibi kusursuz bir fiziğe sahip” demişti. Fakat aşkları sadece 20 gün sürmüştü. Önceki akşam Nişantaşı Atiye Sokak'ta karşımıza çıkan Buse Narcı'nın morali bozuktu. Ünlü müzisyen hakkında ağır cümleler kuran Narcı “Ayrılık güya ortak kararımızmış. Hayatımda böyle bir şey duymadım. Herhalde Sinan bu kararı ikinci kişiliğiyle almış. Kendi kendine bitirmiş bu ilişkiyi. Kendisi iyi bir şarkı yazarı ama bu işleri bırakıp senaryo yazsa daha iyi olur. Bizim arkadaşlığımızı çünkü kendi yazdı, yönetti ve oynadı” dedi.  

Buse'yi unutturan best model 

36 yaşındaki Sinan Akçıl, 25 yaşındaki Buse Narcı'dan ayrıldıktan sonra “Elinden tuttuğum kadın kalbimin gerçek sahibidir. Kalbimde başkası var. Birkaç güne kadar el ele çekersiniz” demişti. Ardından da 2016 Best Model birincisi Gizem Kayalı ile tatilde görüntülenmişti. Ünlü müzisyenin yeni sevgilisi 23 yaşında. (Güneş)

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Hindistan´da iki boğanın kavgasının arasında kalan adam ölümle burun buruna geldi. Güvenlik kamerası

Motosikletli kızgın boğaların saldırısına uğradı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Çalışma Bakanı Selçuk: Bin TL'nin altında emekli maaşı kalmayacak

En Çok Okunanlar