• $7,5174
  • €9,0049
  • 409.301
  • 1538.04

lokantalar açık mı  
haberleri

lokantalar açık mı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika lokantalar açık mı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Yarın (20 Haziran) kafeler ve lokantalar açık mı? Kafeler saat kaça kadar açık?">
Yarın (20 Haziran) kafeler ve lokantalar açık mı? Kafeler saat kaça kadar açık?

Yarın (20 Haziran) kafeler ve lokantalar açık mı? Kafeler saat kaça kadar açık?

Yarın kafeler ve lokantalar ile ilgili açık olup olmama durumu merak ediliyor. 20 Haziran tarihinde uygulanacak olan LGS sınavı için sokağa çıkma yasağı uygulaması yapılacak. Kısıtlama sınav süresi boyunca geçerli olacak. Sınav sonrası kafeye veya lokantaya gitmek isteyenler için ise kısıtlama detayları düzenlendi. Kafeler ve lokantalar kararına ilişkin ayrıntıları haberimizden bulabilirsiniz.

Lokantalar kapatıldı mı? Hangi lokantalar kapatıldı?">
Lokantalar kapatıldı mı? Hangi lokantalar kapatıldı?

Lokantalar kapatıldı mı? Hangi lokantalar kapatıldı?

Lokantalar kapatıldı mı? sorusunun cevabı merak ediliyor. Çin'in Vuhan şehrinde ortaya çıkan corona virüsü dünyayı etkisi altına aldı. Türkiye de sürecin başından itibaren virüse karşı etkin tedbirler aldı. Corona virüsle mücadele kapsamında alınan tedbir karalarına bir yenisi daha eklendi. İçişleri Bakanlığı Coronavirüs konulu ek bir genelge yayımladı. Toplu alanların kullanımıyla ilgili önemli kararların yer aldığı genelgede en çok dikkat çeken ise lokantalarla ilgili kararlar oldu. Peki, lokantalar kapatıldı mı? Hangi lokantalar kapatıldı? Detaylar haberimizde…