• $ 5,494
  • € 6,1476
  • 262.705
  • 100.456
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Vizyonda bu hafta

Pokemon Dedektif Pikachu

Başarılı özel dedektif Harry Goodman, esrarengiz bir şekilde kaybolur ve 21 yaşındaki oğlu Tim babasına neler olduğunu öğrenmek için kolları sıvar. Bu araştırmada Tim’e babasının eski Pokémon ortağı Dedektif Pikachu yardım eder. Anlaşabildiklerini fark eden Tim ve Pikachu, bu sırrı çözmek için heyecan verici bir macerada güçlerini birleştirir

Yön: Rob Letterman

Oyn: Justice Smith, Kathryn Newton, Bill Nighy 

Tür: Macera

IMDB: 7.7

Adaletsiz

Adaletsiz, bir zanlıya uyguladıkları şiddet dolu görüntülerin ortaya çıkmasıyla açığa alınan iki polis memurunun hikâyesini anlatıyor. Brett Ridgeman, adaleti sağlamak için her şeyi göze alan bir polis memurudur. Ortağı Anthony Lurasetti ile birlikte suçluların peşine düşen Brett, onları yakalamak için şiddete başvurmaktan da geri kalmaz.

Yön: S. Craig Zahler

Oyn: Mel Gibson, Jennifer Carpenter, Vince Vaughn 

Tür: Polisiye 

IMDB: 7.1

Yuva

Yuva, şehir hayatını terk ederek ormanda yaşamaya başlayan bir adamın hikayesini anlatıyor. Ormanda kendisine münzevi bir hayat kuran adam şehre geri getirilmeye çalışılır. Bu süreç adamın hayatını sorgulamasına ve evrendeki yerini arayışına neden olur.

Yön: Emre Yeksan

Oyn: Kutay Sandıkçı, Eray Cezayirlioğlu, İmren Şengel 

Tür: Dram

Gölge Savaşçısı

Shadow, topraklarını korumak için zorlu bir mücadeleye girişen bir kralın hikayesini konu ediyor. Genç ve ne yapacağı kestirilemeyen bir kral tarafından yönetilen Pei Krallığı’nda, askeri kumandan içten ve dıştan tehlikeyle karşı karşıyadır. Ancak onun gizli bir silahı vardır; gölge. Bu yöntem sayesinde, hem Pei’nin düşmanlarını hem de kralı kandırabilecektir.

Yön: Yimou Zhang 

Oyn: Chao Deng, Ryan Zheng, Li Sun (II) 

Tür: Tarihi 

IMDB: 7.1

Sihirli Oyuncaklar

Küçük bir oyuncak olan Nathan, su ile temas edince rengi değişen sihirli oyuncaklardan biridir. Ancak, Nathan oyuncak ustası tarafından yapılsa da, bilinmeyen bir nedenden dolayı su ile temas edince renk değiştiremez. Neden renk değiştiremediğini anlamaya çalışan Nathan, bu sırada küçük bir robot olan Timebot ile tanışır.

Yön: Gary Wang

Oyn: Shi Lei, Yuan Zeyu, Guanlin Ji

Tür: Animasyon 

IMDB: 6.3

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>İstanbul´da öğle saatlerinde başlayan yoğun sağanak yağışın akşam saatlerine kadar etkisini sürdü

Eminönü Yeraltı Çarşısı Sular Altında!

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

İstanbul'dan sağanak görüntüleri!

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları