• $ 5,494
  • € 6,1476
  • 262.705
  • 100.456
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Kerem Bürsin doğru isim mi?

Sevcan BÜYÜKTURGAY

sevcaningardirobu@gmail.com
@sevcaningardirobu

Dünyaca ünlü H&M markası Türkiye’deki ilk erkek yüz olarak Kerem Bürsin’i seçmiş. Sakıp Sabancı Müzesi’ndeki tanıtım gecesinde markanın sürprizi Kerem Bürsin olunca, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın marka yüzü olduğu Mavi’den sonra kendisinin de moda dünyasının dev markalarından birinin yüzü olması ikilinin ilişkilerini bu yönde de artıya çevirdiğinin ispatı oldu. Son dönemde dizileri reytinglere mağlup oldu ama ikisi de oyunculuk dışında iyi yüz, iyi fizik ve enerjiye sahip ama Kerem Bürsin’den daha iyi biri olur muydu sorusu çoğu kişinin aklına gelmedi değil. Bence doğru seçim... Kerem çok daha Batı’ya dönük bir sima. 

Standartlara göre tipik bir karayağız Türk erkeği modeli değil. Şivesi bile Batılı. Yani Kerem ve Serenay bu standart dışı esmer kadın ve erkek kategorisinde olmadıkları için marka yüzü olarak daha çok ekmek yerler, moda sektöründe.

Güneş sezonu geldiğine göre ne takmalı? 

Yaz sezonu geldiğine göre, güneş gözlüğü trendlerini gözden geçirebiliriz. Bir moda sever asla güneş gözlüksüz sokağa adımını atmaz. Bu yüzden yazın en önemli aksesuvarı kışın da vazgeçilmezi olunca gözlük markaları koleksiyonlarını genişletmek zorunda kaldı. Kalın ve yüzü komple kaplayan gözlükler bu sezonda çok popüler. Ayrıca neon detaylı rengarenk gözlükler yazın olmazsa olmazı. Renkli ve çift renkli camlı gözlükler de cool görünmek isteyenler için birebir. Bu sezon vahşi desen kıyafetler kadar gözlüklerde de başrol oynayacak. 

Albüm kapağında moda show 

Demet Akalın takdire şayan... Neden derseniz hem en iyi albümü yapmak için çalış hem de albüm kapağı ve klip de moda şov yap. Müzik zaten tamam da bu sefer bambaşka bir Demet var. Albüm resimleri geldiğinde, fotoğrafların güzelliği kadar, kostüm seçimlerinin de ne kadar doğru olduğunu görmeye başlamıştık. İlk defa eski mankenliğinin hakkını bu kadar iyi veren pozlar ve kostümlerle karşılaşınca herkes hayran kaldı. Demet bu işi artık aşmış ve kendini pop dünyasında ayrı bir yere taşımıştır. 

HAFTANIN ŞIKI VE RÜKÜŞÜ 

İki beli açık kombin. Hazar Motan ve Dilan Çiçek Deniz. 

Hazar Motan

Açık ara farkla haftanın şıkı kesinlikle. Böyle açacaksınız açın belinizi. Bu kombin renk, kesim, duruşuyla çok tarz.

Dilan Çiçek Deniz

Tam aksine haftanın rüküşüdür.

O pembe büstiyer mi yoksa etek mi daha kötü bilinmez ama kombin komple birbirinden alakasız bir yerde. 

Afra ve Mert marka yüzü olma yolunda 

Bu ikiliden de bir marka yüzü çıkar mı? Yeni genç, gözde çift Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu da süper ikili olma yolunda Serenay ve Kerem’i örnek alıyorlar gibi. Davetlerde el ele verilen pozlar dışında kombinler belli ki özenilerek styling yapılmış. Birbirine uyumlu renkler, tasarım her haliyle bizden iyi yüz olur pozları. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>İstanbul´da öğle saatlerinde başlayan yoğun sağanak yağışın akşam saatlerine kadar etkisini sürdü

Eminönü Yeraltı Çarşısı Sular Altında!

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

İstanbul'dan sağanak görüntüleri!

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları