İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0795
  • 5.0103
  • 175.26
  • 110.932
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Esnafa 50 bin TL’ye kadar ‘halden anlayan kredi’

Esnafın acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 36 aya varan vade ve uygun maliyetle 50 bin liraya kadar kredi kullanımına imkan veren ‘VakıfBank Esnafa Halden Anlayan Kredi’ kampanyası devam ediyor.

Hazırladığı özel ürün ve hizmetlerle esnafa olan desteğini sürdüren VakıfBank, ‘Esnafa Halden Anlayan Kredi’ kampanyasıyla nakit ihtiyacı olan esnafa çözüm sunuyor. 50 bin TL’ye kadar kredi kullanımına imkan veren kampanyada, uygun maliyetlerle 36 aya varan vadeler bulunuyor. ‘Esnafa Halden Anlayan Kredi’si ayrıca, sabit, değişken ve taksit ertelemeli olmak üzere, üç farklı ödeme seçeneğiyle de rahat bir nefes aldırıyor.

İhtiyaca göre

VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Ersin Özoğuz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, değişen piyasa koşulları nedeniyle esnafın ihtiyaçlarını yakından takip ettiklerini ve bu ihtiyaçların karşılanmasında da aktif rol oynadıklarının altını çizdi.

Kolay finansman

Ersin Özoğuz, açıklamalarına şöyle devam etti: “Ekonominin lokomotifi olan esnaflarımıza yaygın şube ağımız, geniş ürün yelpazemiz ve 2100’ün üzerinde uzman satış temsilcimiz aracılığıyla nakdi ve gayri nakdi kredilerden, tahsilat ve ödeme hizmetlerine kadar birçok alanda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Esnafın finansmana erişimini kolaylaştırmak amacıyla hayata geçirdiğimiz ‘Esnafa Halden Anlayan Kredi’ kampanyamız da özellikleri bakımından birçok avantaja sahip.” 

Yeni ürün ve hizmetler geliyor

 Esnafın ihtiyaç duyduğu finansal veya finansal olmayan diğer tüm bankacılık ürün ve hizmetlerini hali hazırda sunduklarını belirten Özoğuz, “Önümüzdeki dönemde esnafımıza yönelik yeni ürün ve hizmetlerimiz olacak” dedi.  Esnaf, VakıfBank ürün ve hizmetlerine her an her yerden erişebiliyor. Esnaflar, www.vakifbank.com.tr ve www.vakifbankkobidost.com.tr siteleri üzerinden ‘Hemen Başvur’ kanalıyla bankaya kolayca ulaşabiliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile down sendromlu gencin görüntüleri sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyo

İşte Türkiye´nin konuştuğu o anlar

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Yiyeceklerinizi taze tutmak için bunları mutlaka yapın

Van'da tespit edilen 6 adet sığınak imha edildi

En Çok Okunanlar