• $7,365
  • €8,9025
  • 410.614
  • 1528.82

Kısa çalışma ödeneği 2021  
haberleri

Kısa çalışma ödeneği 2021 ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kısa çalışma ödeneği 2021 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Kısa Çalışma Ödeneği yattı mı, ne zaman? Kısa Çalışma Ödeneği 2021 ne kadar oldu, uzatıldı mı? ">
Kısa Çalışma Ödeneği yattı mı, ne zaman? Kısa Çalışma Ödeneği 2021 ne kadar oldu, uzatıldı mı?

Kısa Çalışma Ödeneği yattı mı, ne zaman? Kısa Çalışma Ödeneği 2021 ne kadar oldu, uzatıldı mı?

Kısa Çalışma Ödeneği'nin hesaplara ne zaman yatacağı belli oldu. Koronavirüs salgını süreciyle hayatımıza giren bu hizmet bir çok vatandaşa umut oldu. Ödeneğe dair son açıklama Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'tan geldi. Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman yatacak, hangi gün? Kısa Çalışma Ödeneği 2021 ne kadar oldu?

Kısa çalışma ödeneği uzatıldı mı?">
Kısa çalışma ödeneği uzatıldı mı?

Kısa çalışma ödeneği uzatıldı mı?

Pandemi nedeni ile oluşturulan kısa çalışma ödeneği ile ilgili gelişmeler çalışanlar tarafından yakından takip ediliyor. Kısa çalışma ödeneğinden mevcut faydalanan işyerleri için ödenek desteği Cumhurbaşkanı kararıyla Ekim ayı sonuna kadar uzatılmıştı. TBMM'de kabul edilen kanun teklifi ile Cumhurbaşkanı, kısa çalışma ödeneği uygulamasının süresini 2021 yılının ortasına kadar uzatma yetkisine sahip olacak. Peki, kısa çalışma ödeneği ne zamana kadar uzatıldı?

Kısa çalışma ödeneği ne zaman bitiyor?">
Kısa çalışma ödeneği ne zaman bitiyor?

Kısa çalışma ödeneği ne zaman bitiyor?

Kısa çalışma ödeneği ile ilgili gelişmeler vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Kısa çalışma ödeneğinden mevcut faydalanan işyerleri için ödenek desteği Cumhurbaşkanı kararıyla uzatılmıştı. TBMM'de kabul edilen kanun teklifi ile Cumhurbaşkanı, kısa çalışma ödeneği uygulamasının süresini 30 Haziran 2021'e kadar uzatma yetkisine sahip olacak. Peki, ısa çalışma ödeneği uzatıldı mı, ne zamana uzatıldı? Kısa çalışma ödeneği Kasım ayında yatacak mı?