• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33

Kırmızı Oda can  
haberleri

Kırmızı Oda can ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kırmızı Oda can haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Kırmızı Oda'dan sonra kısmeti açıldı! Feyyaz Şerifoğlu hangi yeni dizide rol alacak?">
Kırmızı Oda'dan sonra kısmeti açıldı! Feyyaz Şerifoğlu hangi yeni dizide rol alacak?

Kırmızı Oda'dan sonra kısmeti açıldı! Feyyaz Şerifoğlu hangi yeni dizide rol alacak?

TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda, oyuncu kadrosu ve gerçek hikayelerden uyarlanmış senaryosu ile oldukça seviliyor. Tam bir ünlü geçidi olan dizide Burcu Biricik de rol almıştı. Başarılı oyuncunun canlandırdığı Boncuk karakteri ve Boncuk'un haylindeki aşkı Can, diziye damga vurmuştu. Can karakterine hayat veren Feyyaz Şerifoğlu'nun, Kırmızı Oda dizisinden sonra talihi açıldı. Genç oyuncu farklı projelerde de yer alacak.

Kırmızı Oda dizisinde yaşanan büyük hayal kırıklığı! İzleyiciler şokta">
Kırmızı Oda dizisinde yaşanan büyük hayal kırıklığı! İzleyiciler şokta

Kırmızı Oda dizisinde yaşanan büyük hayal kırıklığı! İzleyiciler şokta

Yazar Gülseren Budaycıoğlu'nun “Madalyonun İçi” adlı eserden derlenerek izleyiciye aktarılan Kırmızı Oda dizisi bu sezonun en başarılı yapımlarından birisi oldu. Diziye geçtiğimiz bölümlerde katılan Burcu Biricik “Boncuk” karakteri ile izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Kırmızı Oda'nın son bölümünde Boncuk'un yaşadıkları olaylar ve başına gelenler izleyicilerde büyük hayal kırıklığına sebep oldu.

Kırmızı Oda Can kimdir?">
Kırmızı Oda Can kimdir?

Kırmızı Oda Can kimdir?

Tv8 ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Can karakteri ile izleyici karşısına çıkan Feyyaz Şerifoğlu ekran başındakilerin dikkatini çekmeyi başardı. Dizide Burcu Biricik'in canlandırdığı Boncuk ile iletişime geçen Can ona hiç hissetmediği duyguları yeniden yaşatmayı başardı. Peki, Kırmızı Oda Can kimdir? Feyyaz Şerifoğlu nereli ve kaç yaşında?

Kırmızı Oda Can kimdir? Feyyaz Şerifoğlu kimdir, kaç yaşında? ">
Kırmızı Oda Can kimdir? Feyyaz Şerifoğlu kimdir, kaç yaşında?

Kırmızı Oda Can kimdir? Feyyaz Şerifoğlu kimdir, kaç yaşında?

Kırmızı Oda Can karakterini kimin canlandırdığı yakından takip ediliyor. Bu akşam ekrana gelen yeni bölümde Feyyaz Şerifoğlu Kırmızı Oda Can'a hayat veriyor. Boncuk (Burcu Biricik) ile ye aldığı sahne sonrası Kırmızı Oda Can kim? Feyyaz Şerifoğlu kimdir, kaç yaşında? soruları yanıtı arananlar arasında yer aldı.