• $8,1551
  • €9,7258
  • 454.14
  • 1375.91

Kimsesizler konusu  
haberleri

Kimsesizler konusu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kimsesizler konusu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Kimsesizler için itirazlar sonuç verdi dizinin adı değişti!">
Kimsesizler için itirazlar sonuç verdi dizinin adı değişti!

Kimsesizler için itirazlar sonuç verdi dizinin adı değişti!

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından inceleme başlatılan Kimsesizler dizisinde itirazlar sonuç verdi dizinin ismi Çocukluk olarak değiştirildi. Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk ve Beren Gökyıldız'ın başrollerinde yer aldığı dizinin ilk fragmanları yayınlanınca büyük tepkiler çekmişti.

Kimsesizler dizisinin yayın tarihi belli oldu">
Kimsesizler dizisinin yayın tarihi belli oldu

Kimsesizler dizisinin yayın tarihi belli oldu

Fox TV'nin yeni sezon için hazırlıklarını bitirip, çekimlerini de bir süredir devam ettirdiği Medyapım imzalı Kimsesizler dizisi için geçen hafta büyük bir eleştiri dalgası yaşanmıştı. RTÜK'ün de gelen şikayetler üzerine inceleme başlattığını açıklaması ile Kimsesizler dizisinin akıbeti merak konusu olmuştu. Kimsesizler dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Kimsesizler dizisinin senaryosuna tepki yağdı!">
Kimsesizler dizisinin senaryosuna tepki yağdı!

Kimsesizler dizisinin senaryosuna tepki yağdı!

Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Kimsesizler dizisinin fragmanı yayınlandı ve hemen şikayetler de üst üste geldi. Diziyle ilgili şikayetler gelince RTÜK hemen devreye girerek incelemeye başladı. 3 farklı fragmandan sonra çeşitli eleştiriler sosyal medyada hemen yükseldi. Kimsesizler dizisinin senaryosuna tepki yağdı.