• $7,3736
  • €8,9112
  • 411.313
  • 1528.82

kafeler son durum  
haberleri

kafeler son durum ile ilgili tüm haberleri ve son dakika kafeler son durum haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Lokantalar kaça kadar açık? ">
Lokantalar kaça kadar açık?

Lokantalar kaça kadar açık?

Koronavirüs vaka sayısındaki artış nedeni ile geçtiğimiz hafta açıklanan yeni koronavirüs önlemleri kapsamında kafeler, restoranlar ve lokantalar ile ilgili kararlar da yer almıştı. Bu kapsamda paket servis haricinde çalışma saatinin sınırlandırıldığı belirtildi. Bu doğrultuda paket servis ve gel­al şeklindeki uygulamalar hariç olmak üzere lokanta, restoran, pastane, kafe, kafeterya gibi yeme-içme yerleri için açılış kapanış saatleri yeniden belirlendi. Peki kafe, restoran ve lokantalar kaça kadar açık?

İnternet kafelerde son durum nedir?">
İnternet kafelerde son durum nedir?

İnternet kafelerde son durum nedir?

Koronavirüs (Covid­19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve hastalığı yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulunun önerileri, Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda birçok tedbir kararı alınarak uygulamaya geçirildi. Peki, internet kafeler açık mı?

Nargile kafeler açılacak mı? Eğlence mekanları ne zaman açılacak?">
Nargile kafeler açılacak mı? Eğlence mekanları ne zaman açılacak?

Nargile kafeler açılacak mı? Eğlence mekanları ne zaman açılacak?

Koronavirüs salgını sebebi ile geçici süreliğine faaliyetlerine ara verilen mekanlar arasında nargile kafeler ve eğlence merkezleri de yer alıyor. Normalleşme süreci kapsamında aşamalı şekilde yeniden açılan işletmelerin yanı sıra mevcut durumda kapalı olan yerler de var. Sosyal mesafeyi ve hijyen kurallarını ihlal etmemek adına eğlence mekanları da kapatılmıştı.

Nargile kafeler açıldı mı? Nargile kafeler ne zaman açılacak?">
Nargile kafeler açıldı mı? Nargile kafeler ne zaman açılacak?

Nargile kafeler açıldı mı? Nargile kafeler ne zaman açılacak?

Nargile kafeler koronavirüs salgını dolayısıyla alınan önlemler kapsamında geçici süreliğine faaliyetlerine ara vermişti. Salgın sonrası normalleşme sürecinin uygulanmaya başlamasıyla birlikte kafe, lokanta, restoran gibi işletmeler açıldı. Nargile kafeler için ise yeniden hizmet edilecek olan tarih merak ediliyor. Konuya ilişkin ayrıntıları haberimizin içerisinden bulabilirsiniz.

İnternet kafeler ne zaman açılacak? PS ve internet kafeler açık mı?">
İnternet kafeler ne zaman açılacak? PS ve internet kafeler açık mı?

İnternet kafeler ne zaman açılacak? PS ve internet kafeler açık mı?

İnternet kafeler ile ilgili son durum takip ediliyor. Koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında pek çok iş yeri ile birlikte internet kafeler de geçici süreliğine kapatılmıştı. Salgın sonrası normalleşme döneminin uygulanmaya başlamasıyla birlikte ise kapatılan çoğu işletme yeniden faaliyet vermeye başladı. PS ve internet kafeler ile ilgili ayrıntılı bilgileri haberimizden okuyabilirsiniz.