• $8,1131
  • €9,7955
  • 461.443
  • 1377.23

Kafe açık mı  
haberleri

Kafe açık mı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kafe açık mı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

İnternet kafeler kapandı mı? Ramazan ayında internet kafeler açık mı, kapalı mı?">
İnternet kafeler kapandı mı? Ramazan ayında internet kafeler açık mı, kapalı mı?

İnternet kafeler kapandı mı? Ramazan ayında internet kafeler açık mı, kapalı mı?

İnternet kafeler hakkından net açıklama İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı genelgede belli oldu. Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Kabine Toplantısı düzenlendi. Toplantı sonrası salgına dair alınan tedbirler açıklandı. Peki, İnternet kafeler açık mı, kapalı mı? Ramazanda internet kafeler kapandı mı? İşte tüm detaylar...

Ramazan ayında kafeler ve restoranlar kapanıyor mu? Lokantalar, restoranlar ve kafeler kapanacak mı? ">
Ramazan ayında kafeler ve restoranlar kapanıyor mu?  Lokantalar, restoranlar ve kafeler kapanacak mı?

Ramazan ayında kafeler ve restoranlar kapanıyor mu? Lokantalar, restoranlar ve kafeler kapanacak mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında bugün gerçekleştirilen kabine toplantısından çıkacak olan kararlar büyük bir heyecanla bekleniyor. 1 Mart'ta başlayan kontrollü normalleşme dönemiyle birlikte vakaların 30 bini, ölü sayısının ise 150'yi aştığı koronavirüsle mücadele çalışmaları yeniden gündeme gelecek. Kafeler ve restoranlar kapanıyor mu? Lokantalar, restoranlar ve kafeler kapanacak mı? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte tüm merak edilenler...

İnternet kafeler açıldı mı, ne zaman açılacak mı? İnternet kafeler, açılacak mı?">
İnternet kafeler açıldı mı, ne zaman açılacak mı? İnternet kafeler, açılacak mı?

İnternet kafeler açıldı mı, ne zaman açılacak mı? İnternet kafeler, açılacak mı?

İnternet kafeler, koronavirüs salgınından dolayı geçici olarak hizmet vermeyi durdurmuştu. Bugün Başkan Erdoğan liderliğinde düzenlenecek olan Kabine Toplantısı'nın ardından normalleşme adımlarının atılması bekleniyor. İnternet kafeler açıldı mı? İnternet kafeler ve oyun salonları ne zaman açılacak?

Nargile kafeler ve eğlence mekanları açılıyor mu? Nargile kafeler açıldı mı? ">
Nargile kafeler ve eğlence mekanları açılıyor mu? Nargile kafeler açıldı mı?

Nargile kafeler ve eğlence mekanları açılıyor mu? Nargile kafeler açıldı mı?

Yeni normalleşme dönemi için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Normalleşme adımlarının açıklanacağı kabine toplantısında yüz yüze eğitime geçiş, kafe ve restoranların açılmasının gündeme gelmesi bekleniyor. Bu kapsamda kabine toplantısından çıkacak olan kararlar büyük önem teşkil ediyor. Nargile kafeler açıldı mı? Nargile kafeler ve eğlence mekanları ne zaman açılacak? gibi soruların yanıtları tüm vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor.

Kafelerde son durum nedir? ">
Kafelerde son durum nedir?

Kafelerde son durum nedir?

Kafe ve restoranların açılış tarihi gündemde yer almaya devam ediyor. İşletme sahiplerini yakından ilgilendiren konuyla ilgili flaş hamle geldi. Hükümet yetkililerinin, kafe ve restoranların mart ayı içerisinde açılmasıyla ilgili önerileri konuştuğu iddia edildi. Koronavirüs salgınından dolayı geçici olarak kapatılan kafe ve restoranlar açılacak mı?

İnternet kafeler kapalı mı?">
İnternet kafeler kapalı mı?

İnternet kafeler kapalı mı?

İnternet kafeler açılacak mı sorusu gündemde yer alan konu başlıklarından oldu. Bugün yapılacak olan Kabine Toplantısı sonrası konu yeniden gündeme geldi. Salgın süresince İnternet kafelerde kısıtlama kapsamında kapatılan iş yerlerinden olmuştu. İnternet kafeler açılacak mı, ne zaman?

Kafelerde nargile yasağı devam ediyor">
Kafelerde nargile yasağı devam ediyor

Kafelerde nargile yasağı devam ediyor

Koronavirüs ile mücadele kapsamında nargile yasağı getirilmişti. Nargile kafeler açılacak mı? Nargile kafeler ve eğlence mekanları ne zaman açılacak? gibi soruların yanıtları tüm vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bugün gerçekleştirilecek olan kabine toplantısında kısıtlamalara esneme getirilip getirilmeyeceği konuşulacak. Gözler kabine toplantısından çıkacak kararlara çevrildi. İşte tüm merak edilenler...

Nargile kafeler ne zaman açılacak? Nargile kafeler ve eğlence mekanları son durum bilgisi">
Nargile kafeler ne zaman açılacak? Nargile kafeler ve eğlence mekanları son durum bilgisi

Nargile kafeler ne zaman açılacak? Nargile kafeler ve eğlence mekanları son durum bilgisi

Koronavirüs salgını sebebi ile geçici süreliğine faaliyetlerine ara verilen mekanlar arasında nargile kafeler ve eğlence merkezleri de yer alıyor. Normalleşme süreci kapsamında aşamalı şekilde yeniden açılan işletmelerin yanı sıra mevcut durumda kapalı olan yerler de var. Sosyal mesafeyi ve hijyen kurallarını ihlal etmemek adına eğlence mekanları da kapatılmıştı.

Eğlence mekanları ne zaman açılıyor?">
Eğlence mekanları ne zaman açılıyor?

Eğlence mekanları ne zaman açılıyor?

Koronavirüs salgını nedeniyle geçici süreliğine faaliyetlerine ara verilen mekanlar arasında nargile kafeler de yer alıyor. Sosyal mesafeyi ve hijyen kurallarını ihlal etmemek adına eğlence mekanları da kapatılmıştı. Normalleşme süreci kapsamında aşamalı şekilde yeniden açılan işletmelerin yanı sıra mevcut durumda kapalı olan yerler de var. Özellikle nargile kafeler hijyen şartları dolayısıyla kolaylıkla risk teşkil edebiliyor.

PlayStation salonları açıldı mı? İnternet kafeler ne zaman açılacak?">
PlayStation salonları açıldı mı? İnternet kafeler ne zaman açılacak?

PlayStation salonları açıldı mı? İnternet kafeler ne zaman açılacak?

İnternet kafeler ve oyun salonları koronavirüs salgını nedeniyle geçici süreliğine kapatılmıştı. Normalleşme sürecine girilmesinin ardından ise yeniden faaliyete geçen mekanlar arasında baş sırada yer almadı. Aşamalı şekilde gerçekleştirilen normalleşme adımlarında 1 Temmuz tarihi itibariyle, açılan işletmeler arasına yenileri eklendi. İçişleri Bakanlığı internet kafeler, oyun ve PlayStation salonları ile ilgili genelge yayımladı.

Yarın (20 Haziran) kafeler ve lokantalar açık mı? Kafeler saat kaça kadar açık?">
Yarın (20 Haziran) kafeler ve lokantalar açık mı? Kafeler saat kaça kadar açık?

Yarın (20 Haziran) kafeler ve lokantalar açık mı? Kafeler saat kaça kadar açık?

Yarın kafeler ve lokantalar ile ilgili açık olup olmama durumu merak ediliyor. 20 Haziran tarihinde uygulanacak olan LGS sınavı için sokağa çıkma yasağı uygulaması yapılacak. Kısıtlama sınav süresi boyunca geçerli olacak. Sınav sonrası kafeye veya lokantaya gitmek isteyenler için ise kısıtlama detayları düzenlendi. Kafeler ve lokantalar kararına ilişkin ayrıntıları haberimizden bulabilirsiniz.

İnternet kafeler açık mı? İnternet kafeler ve PlayStation salonları ne zaman açılacak?">
İnternet kafeler açık mı? İnternet kafeler ve PlayStation salonları ne zaman açılacak?

İnternet kafeler açık mı? İnternet kafeler ve PlayStation salonları ne zaman açılacak?

Koronavirüsle mücadele kapsamında kapatılan internet kafeler ve oyun salonları ile ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor. Kontrollü sosyalleşme adımlarının atılmasıyla beraber bazı toplu kullanım alanlarında yasaklar kalktı ya da gevşetildi. Yavaş yavaş normalleşmeye başladığımız şu dönemlerde gözler PlayStation salonları ve internet kafelere çevrildi. Peki, İnternet kafeler ne zaman açılacak? İşte detaylar...

Nargile kafeler açıldı mı? Nargile kafeler ne zaman açılacak?">
Nargile kafeler açıldı mı? Nargile kafeler ne zaman açılacak?

Nargile kafeler açıldı mı? Nargile kafeler ne zaman açılacak?

Nargile kafeler koronavirüs salgını dolayısıyla alınan önlemler kapsamında geçici süreliğine faaliyetlerine ara vermişti. Salgın sonrası normalleşme sürecinin uygulanmaya başlamasıyla birlikte kafe, lokanta, restoran gibi işletmeler açıldı. Nargile kafeler için ise yeniden hizmet edilecek olan tarih merak ediliyor. Konuya ilişkin ayrıntıları haberimizin içerisinden bulabilirsiniz.

Kahvehaneler, restoranlar ve kafeler 1 Haziran'da açılıyor mu? İşte genelge detayları...">
Kahvehaneler, restoranlar ve kafeler 1 Haziran'da açılıyor mu? İşte genelge detayları...

Kahvehaneler, restoranlar ve kafeler 1 Haziran'da açılıyor mu? İşte genelge detayları...

Koronavirüsle mücadele kapsamında kahvehaneler, kafeler, restoranlar gibi toplu alanlar kullanıma kapatılmıştı. Vaka sayısındaki düşüş ve normalleşme adımlarının atılması nedeniyle vatandaşlar sosyal alanlarla ilgili alınan yeni kararları merak etmeye başladı. Konuyla ilgili açıklama Kabine Toplantısı'nın ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapıldı. Peki, Kafeler, restoranlar ve kahvehaneler ne zaman açılacak? 1 Haziran'da açılıyor mu? İşte detaylar...