• $7,4412
  • €8,9673
  • 411.13
  • 1535.01

kadına şiddetle mücadele günü  
haberleri

kadına şiddetle mücadele günü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika kadına şiddetle mücadele günü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı'nda 'Kadına şiddete dur de' çağrısı! Bakan Selçuk'tan anlamlı paylaşım">
Masumlar Apartmanı'nda 'Kadına şiddete dur de' çağrısı!  Bakan Selçuk'tan anlamlı paylaşım

Masumlar Apartmanı'nda 'Kadına şiddete dur de' çağrısı! Bakan Selçuk'tan anlamlı paylaşım

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, TRT'nin reyting rekorları kıran ve büyük bir ilgi ile izlenen dizisi Masumlar Apartmanı'nın ekranlara gelen son bölümünde "hep birlikte şiddete dur diyelim" çağrısında bulundu.

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü mesajları! Kadına şiddete hayır sözleri ve mesajları sizlerle... ">
25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü mesajları! Kadına şiddete hayır sözleri ve mesajları sizlerle...

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü mesajları! Kadına şiddete hayır sözleri ve mesajları sizlerle...

Bugün 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü... 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü (International Day for the Elimination of Violence against Women), 1999 yılında kadına yönelik şiddete karşı toplumda farkındalık yaratmak amacıyla BM Genel Kurulu kararı ile ilan edildi. Bugüne dikkat çekmek isteyen milyonlarca vatandaş sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapmaya başladı. İşte 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü mesajları...

Bugün Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü.. ">
Bugün Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü..

Bugün Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü..

25 Kasım Kadına Şiddetle Mücadele Günü neden kutlanır? sorusu arama motorunda yoğun olarak araştırılıyor. Bugün, Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Günü. 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nün geçmişten günümüze uzanan kanlı bir tarihi bulunuyor. Dünya Kadına Yönelik şiddete Karşı Mücadele Günü olmasından dolayı internette araştırılıyor. 25 Kasım Kadına Şiddetle Mücadele Günü neden kutlanır? merak ediliyor. 25 Kasım Kadına Şiddetle Mücadele Günü mesajları haberimizde..