• $ 5,477
  • € 6,221
  • 229.99
  • 104.861
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Freddie Mercury'i Rami Malek canlandıracak

Efsane müzik grubu Queen'in beyazperdeye uyarlanacak filmi 'Bohemian Rhapsody'de Freddie Mercury'i canlandıracak isim Rami Malek olarak seçildi.

x

Sıcağı sıcağına Emmy ödülü kazanan ve Mr. Robot dizisindeki performansıyla takdir toplayan Rami Malek, efsane müzik grubu Queen'in filminde Freddie Mercury'i canlandıracak.

Özenle seçilmiş isimler
20th Century Fox ve New Regency'nin ortaklaşa finanse ettikleri projenin ilk detayları belli oldu. Daha önceden de dram-biyografi tarzı olan ve Stephen Hawking'in hayatını anlatan 'Her Şeyin Teorisi' (The Theory of Everything) filminin senaristi Anthony McCarten, bu filmin de senaryosunu yazdı. Senaryo Queen grubunun yaşayan üyeleri Brian May ve Roger Taylor'dan onay aldı. Filmin yönetmenliğini ise X-Men filmleri ile başarı yakalayan Bryan Singer yapacak.

Bir efsane beyaz perdede
'Bohemian Rhapsody' ismini taşıyacak Queen grubunu anlatan dram ve biyografi türündeki filmin ise en çok tartışılan konusu Freddie Mercury'i kimin oynayacağıydı. Hiç şüphesiz, herkes filmin en kilit noktasını bu rolün oluşturacağını düşünüyor. 1991 yılında ölen ve yarım yüzyılı etkileyen sanatçı için Sacha Baron Cohen ve Ben Whishaw isimler dolaşsa da, son olarak 35 yaşındaki Rami Malek'de karar kılındı.

Rami Malek kimdir?
1981 yılında doğan ABD'li aktör, Mısır'lı bir aileden geliyor. Battleship ve Need For Speed filmlerinde rol alan Rami Malek, Mr. Robot dizisinin ardından bir sosyal medya fenomeni haline geldi. Başarısı televizyon akademilerinin de dikkatini çekince, Mr. Robot dizisinde 'En İyi Drama Başrolü' ile Emmy kazandı. Şimdi ise Freddie Mercury rolüyle yıldızını parlatacağa benziyor.

X-Men filmerinin yönetmeni
X-Men filmleri ile niş bir kitle elde eden Bryan Singer'ın projede olması pek çok kişiyi heyecanlandırdı. Çizgi roman uyarlamasını beyazperdeye taşıyan Bryan Singer, şimdi ise bir müzik efsanesini uyarlayacak. Aynı başarıyı elde edebilecek mi merak konusu oldu.

İşte Bryan Singer'ın projeye resmiyet kazandıran o paylaşımı:

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Şarkıcı Serdar Ortaç sosyal medya hesabı üzerinden bir magazin programında ortaya atılan ´kürtaj´ id

Serdar Ortaç video paylaştı: Bu son noktadır!

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Demet'ten Buse'ye 50 bin TL'lik düğün hediyesi

Tokyo Moda haftasında çarpıcı tasarımlar yer aldı

Maksat Yarışmak Olsun - 19 Mart 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - Yaşlılarda beslenme - 27 Şubat 2019