• $7,4334
  • €8,9917
  • 412.655
  • 1471.39

istanbul kar yağısı  
haberleri

istanbul kar yağısı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika istanbul kar yağısı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Bugün hava durumu nasıl? Meteoroloji'den uyarı üstüne uyarı!">
Bugün hava durumu nasıl? Meteoroloji'den uyarı üstüne uyarı!

Bugün hava durumu nasıl? Meteoroloji'den uyarı üstüne uyarı!

Meteoroloji'den yapılan son dakika açıklamasında 18 Ocak hava durumu raporu yayınlandı. Peki bugün İstanbul'a kar yağacak mı? Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz ve İç Anadolu'nun kuzey batısında ve Doğu Anadolu Bölgesi'nde gün içerisinde kar yağışı etkili olacak. Akdeniz Bölgesi'nde iste sağanak yağmurun etkili olacağı belirtildi. İşte haberimizin detayları...

Sağanak yağış ve kar uyarısı... Çok kuvvetli geliyor">
Sağanak yağış ve kar uyarısı... Çok kuvvetli geliyor

Sağanak yağış ve kar uyarısı... Çok kuvvetli geliyor

Meteorolojiden yapılan son dakika uyarısı ile çok kuvvetli sağanak yağış ve kar geliyor. Karadeniz'in kıyı şeridi ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi sağanak yağışlı olurken, Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu Bölgesi kar yağışlı. Muş, Bingöl, Bitlis, Siirt, Şırnak, Diyarbakır ve Mardin'de kuvvetli kar etkili olacak.

Meteoroloji'den son dakika sağanak ve kar uyarısı">
Meteoroloji'den son dakika sağanak ve kar uyarısı

Meteoroloji'den son dakika sağanak ve kar uyarısı

Meteoroloji'den yapılan son dakika açıklamasına göre Ege, Akdeniz, İç Anadolu ile Orta ve Doğu Karadeniz sağanak var. İç Anadolu'nun doğusu ile Doğu Anadolu'nun kuzeyinin yüksek kesimlerinde kar yağışı görüleceği belirtildi.