• $7,3874
  • €8,9946
  • 419.702
  • 1488.21

instagram fotoğraf  
haberleri

instagram fotoğraf ile ilgili tüm haberleri ve son dakika instagram fotoğraf haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Instagram yeni bomba özelliğini duyurdu! Silinen fotoğraflar kurtarılabilecek...">
Instagram yeni bomba özelliğini duyurdu! Silinen fotoğraflar kurtarılabilecek...

Instagram yeni bomba özelliğini duyurdu! Silinen fotoğraflar kurtarılabilecek...

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya sahip sosyal medya platformu Instagram yeni özelliği ile kullanıcılarını şaşırttı. Fotoğraf ve video paylaşım ağırlıklı olarak kullanılan Instagram silinen fotoğrafları kurtarma özelliğini duyurdu. Şirket, fotoğraf, video ve hikaye gibi paylaşımları silen kullanıcılara 30 gün içerisinde geri yükleyebileceği bir seçenek sunacak.

Bu görseli profilinizde sakın kullanmayın! 'Instagram'da hesap kapattıran yasaklı fotoğraf'">
Bu görseli profilinizde sakın kullanmayın! 'Instagram'da hesap kapattıran yasaklı fotoğraf'

Bu görseli profilinizde sakın kullanmayın! "Instagram'da hesap kapattıran yasaklı fotoğraf"

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Instagram'da hesap kapattıran fotoğraf ortaya çıktı. Kullanıcılar yasaklı görseli profil fotoğrafı yaptıktan sonra hesapları “İnsanları intihara teşvik etme” temalı bir uyarı ile kapanıyor. Bunun gerçeği yansıtmadığını düşünen kişiler ise sahte hesaplardan denediğini ve hesaplarının kapatıldığını ifade ediyor. İşte Instagram'da profil kapattıran görsel...

WhatsApp çöktü mü? WhatsApp fotoğraf gönderme problemi yaşanıyor">
WhatsApp çöktü mü? WhatsApp fotoğraf gönderme problemi yaşanıyor

WhatsApp çöktü mü? WhatsApp fotoğraf gönderme problemi yaşanıyor

WhatsApp çöktü mü? sorusu yoğun olarak araştılıyor. Dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından kullanılan popüler mesajlaşma ve konuşma uygulaması WhatsApp'ta fotoğraf gönderme problemi yaşandığı kullanıcılar tarafından sosyal medya üzerinde paylaşılıyor. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.