• $7,7147
  • €9,1574
  • 416.58
  • 1530.27

hekimoğlu 32 bölüm  
haberleri

hekimoğlu 32 bölüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika hekimoğlu 32 bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Hekimoğlu 32. bölüm özeti...">
Hekimoğlu 32. bölüm özeti...

Hekimoğlu 32. bölüm özeti...

Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu 12 Ocak Salı akşamı yayınlanan yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan ve konusu ile izleyicilerin beğenisini kazanan Hekimoğlu dizisinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer ve Semih Bağcı oturuyor. Dizinin son bölümünde bacak ağrıları tekrar başlayan Hekimoğlu büyük bir mücadeleye başlıyor. Peki, Hekimoğlu 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hekimoğlu 32. bölüm fragmanı yayınlandı">
Hekimoğlu 32. bölüm fragmanı yayınlandı

Hekimoğlu 32. bölüm fragmanı yayınlandı

Heyecanla beklenen Hekimoğlu 32. bölüm fragmanı yayınlandı! Geçtiğimiz yıl Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan ve başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabı, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın paylaştığı Hekimoğlu dizisi salı akşamları Kanal D'de izleyiciyle buluşuyor. İşte Hekimoğlu'nun 32. bölüm fragmanı...

Hekimoğlu 5 Ocak neden yok? Hekimoğlu yeni bölüm var mı? ">
Hekimoğlu 5 Ocak neden yok? Hekimoğlu yeni bölüm var mı?

Hekimoğlu 5 Ocak neden yok? Hekimoğlu yeni bölüm var mı?

Hekimoğlu 32. bölümü ile bu akşam ekrana gelmesi bekleniyordu. Kanal D'nin yayın akışını kontrol eden izleyenler, 32. bölüm yerine Maymunlar Cehennemi filmi ile karşılaştı. House M.D Türk uyarlaması olan yapım Hekimoğlu 32. bölüm ne zaman? Hekimoğlu yeni bölüm ne zaman, bu akşam yok mu?

Hekimoğlu 31. bölümde neler oldu?">
Hekimoğlu 31. bölümde neler oldu?

Hekimoğlu 31. bölümde neler oldu?

29 Aralık Salı akşamı yayınlanan 31. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Hekimoğlu izleyenlerine keyifli dakikalar yaşattı. Başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabı, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın paylaştığı Hekimoğlu'nun 31. bölümünde vurulduktan sonra hastaneye dönen Hekimoğlu, iki vaka birden almaya karar veriyor. İşte Hekimoğlu 31. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili detaylar...