• $8,4341
  • €10,0222
  • 491.498
  • 1392.91

haftasonu sokağa çıkma yasağı  
haberleri

haftasonu sokağa çıkma yasağı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika haftasonu sokağa çıkma yasağı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

4 günlük sokağa çıkma yasağı ne zaman, saat kaçta başlıyor? Sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? ">
4 günlük sokağa çıkma yasağı ne zaman, saat kaçta başlıyor?  Sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek?

4 günlük sokağa çıkma yasağı ne zaman, saat kaçta başlıyor? Sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek?

Yılbaşında sokağa çıkma yasağı 4 gün olarak uygulanacak. Vatandaşlar yılbaşı yasağı ile ilgili ayrıntıları merak ediyorlar. Hafta sonu sokağa çıkma yasağı başlangıcı ve bitişi kısıtlama kurallarını ihlal etmemek için oldukça önemli. Sokağa çıkma yasağı ne zaman, saat kaçta başlıyor ve bitiyor? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. İşte 4 günlük yasak hakkında merak edilen tüm detaylar...

4-5 Temmuz'da sokağa çıkma yasağı var mı? Bu hafta sonu sokağa çıkmak yasak olacak mı?">
4-5 Temmuz'da sokağa çıkma yasağı var mı? Bu hafta sonu sokağa çıkmak yasak olacak mı?

4-5 Temmuz'da sokağa çıkma yasağı var mı? Bu hafta sonu sokağa çıkmak yasak olacak mı?

Geçtiğimiz 2 hafta sonunda LGS ve YKS sınavları dolayısıyla sokağa çıkma yasağı uygulanmıştı. Söz konusu kısıtlamalar sınav süreleri boyunca geçerli oldu ve sınava giren adayların sosyal mesafe kuralları içerisinde rahat edebilmeleri amaçlandı. 4-5 Temmuz tarihlerinde ise yeniden sokağa çıkma yasağı olup olmayacağı hakkında kafalarda soru işaretleri mevcut. Bu hafta sonu yasak olup olmayacağına dair detaylar haberimizde yer alıyor.

Yarın marketler açık mı? Hafta sonu sokağa çıkma yasağında marketler açık olacak mı?">
Yarın marketler açık mı? Hafta sonu sokağa çıkma yasağında marketler açık olacak mı?

Yarın marketler açık mı? Hafta sonu sokağa çıkma yasağında marketler açık olacak mı?

Yarın sokağa çıkma yasağı uygulaması YKS'ye girecek öğrencileri rahatlatmak amacıyla gerçekleştirilecek. Marketlerin açık olup olmayacağı konusunda ise kafalarda soru işaretleri oluştu. Geçen hafta sonu sokağa çıkma yasağında marketler açık tutulmuştu. Yarın marketler ile ilgili açık olup olmama durumuna ilişkin detaylı bilgilendirmeler haberimizde yer alıyor.

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? 13-14 Haziran'da sokağa çıkma yasağı olacak mı?">
Hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? 13-14 Haziran'da sokağa çıkma yasağı olacak mı?

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? 13-14 Haziran'da sokağa çıkma yasağı olacak mı?

Koronavirüs salgını nedeniyle hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulaması bir süredir devam ediyordu. Alınan önlemler çerçevesinde gerçekleştirilen bu kısıtlama, belirlenen Büyükşehirlerimiz için geçerli olacak şekilde düzenlenmişti. Geçtiğimiz hafta uygulanmayan sokağa çıkma yasağı için yine de vatandaşların bir gözü güncel açıklamalara yönelik bildirimlerde kalıyor. 13-14 Haziran'da sokağa çıkma yasağı olup olmadığına dair gerekli tüm bilgilendirmeler haberimizde…

Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 30-31 Mayıs hafta sonu sokağa çıkmak yasak mı?">
Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 30-31 Mayıs hafta sonu sokağa çıkmak yasak mı?

Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 30-31 Mayıs hafta sonu sokağa çıkmak yasak mı?

Koronavirüs salgını sebebi ile tedbir ve önlemler alınmaya devam ediyor. Son olarak 23-24-25-26 Mayıs tarihlerini kapsayacak şekilde toplamda 4 gün olmak üzere sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, hafta sonları uygulanacak sokağa çıkma yasaklarının bayram sonuna kadar devam edeceğini söylemişti. Peki,Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 30-31 Mayıs hafta sonu sokağa çıkmak yasak mı? İşte tüm bu soruların yanıtları haberimizde..