• $9,3627
  • €10,9093
  • 533.486
  • 1417.7
11 Ekim 2021 Pazartesi 10:10 | Son Güncelleme:

MPİ Süper Loto sonuçları bilet sorgulama ekranı! 10 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

MPİ Süper Loto sonuçları bilet sorgulama ekranı! 10 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

Süper Loto'nun bugün ki çekiliş sonuçları açıklandı. 10 Ekim Süper Loto sonuçları bilet alan vatandaşlar için beklenen açıklama yapıldı. Haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto çekiliş sonuçlarına göre kazandıran şanslı numaralar Milli Piyango TV üzerinden noter huzurunda canlı olarak aktarıldı. İşte çekiliş saati ve bilet sorgulama ekranı...

Süper Loto çekilişi 10 Ekim tarihli sonuçlar açıklandı. Sisal Şans ve Milli Piyango İdaresi ortaklığında düzenlenen oyunun bu haftaki çekilişinde kazandıran numaralar kurumun resmi YouTube kanalı Milli Piyango Tv üzerinden canlı olarak aktarıldı. Noter huzurunda düzenlenen 10 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçlarına ve bilet sorgulama ekranına bu haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI - 10 EKİM 2021

Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30'da gerçekleşti. Çekilişin hemen ardından millipiyangoonline adresinde yer alan sonuçlar sayfasından kazandıran numaralar ve kazananlar takip edilebiliyor.

Süper Loto'da büyük ikramiye 40 milyon 35 bin 638 TL. 10 Ekim 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -3-18-32-33-47-58- oldu.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com'a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Haftanın gündemine oturan en önemli gelişmelerden biri Uzay Yolu

Elon Musk ve Jeff Bezos arasında sular durulmuyor | TeknoZone #5

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar