• $ 5,834
  • € 6,5647
  • 239.163
  • 96.052
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Sen Anlat Karadeniz 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! SAK'ta herkesi şaşırtacak sahne...

Sen Anlat Karadeniz’in 49. yeni bölüm fragmanı merak ediliyordu. SAK'ın 49.bölüm fragmanı gece saatlerinde yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz’in son bölümünde Tahir, Nefes’i bayılmış halde buluyor. Hastaneye kaldırılan Nefes’in durumunu soran Tahir, yeni bir şey öğreniyor. Tahir, “Sen iyi görünmüyorsun.” diyen Nefes’e konuşmaları gerektiğini söylüyor. Birisi Tahir’i vuruyor. Tahir’i gören torun “Nine kim bu?” diye sorduğunda ise nine “Tilki sandım vurdum onu. Umarım o da sana vurulur.” diye cevap veriyor. Tahir ile yabancı kızın göz göze gelmesi ile sahne sona eriyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 49. yeni bölüm fragmanında yaşananlar...

x

Sen Anlat Karadeniz’in 49. yeni bölüm fragmanı dizinin hayranları tarafından merak ediliyordu. 49.bölüm fragmanında herkesi çok şaşırtacak sahneler var. Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümünde heyecan bitmiyor. Sen Anlat Karadeniz’in son bölümünde Tahir, Nefes’i bayılmış halde buluyor. Hastaneye kaldırılan Nefes’in durumunu soran Tahir, yeni bir şey öğreniyor. Tahir, “Sen iyi görünmüyorsun.” diyen Nefes’e konuşmaları gerektiğini söylüyor. Birisi Tahir’i vuruyor. Tahir’i gören torun “Nine kim bu?” diye sorduğunda ise nine “Tilki sandım vurdum onu. Umarım o da sana vurulur.” diye cevap veriyor. Tahir ile yabancı kızın göz göze gelmesi ile sahne sona eriyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 49. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI! 

SEN ANLAT KARADENİZ 49.BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ 49. YENİ BÖLÜM FRAGMANI - ATV

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 48. BÖLÜM ÖZETİ

Nefes'i baygın halde bulan Tahir'in kulaklarında Vedat'ın sözleri yankılanır. Doktoru Nefes'in sağlıklı olduğunu söylese de Tahir için bu tatmin edici değildir. Nefes'i kaybetme korkusunu bir türlü içinden atamamaktadır.

Nefes'in hamilelik maceraları başlar. Aşeren Nefes için tüm Kaleli erkekleri seferber olur. Gece yarısı greyfurt aramaya çıkan Kalelilerin sonu karakolda biter.

Dolaşmak için dışarı çıkan Tahir'in eve dönmemesi panik yaratır. Dört bir yanda herkes Tahir'i ararken, Tahir beklenmedik bir kurşunun hedefi olmuştur.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE - ATV

YABANCI YOUTUBE FENOMENLERİNİN SEN ANLAT KARADENİZ MERAKI

ATV’nin reyting rekorları kıran fenomen dizisi "Sen Anlat Karadeniz" Türkiye'de olduğu kadar yurt dışında da ilgiyle takip ediliyor. Öyle ki dizinin fanları arasında yabancı seyirciler de bulunuyor. Bunun en güzel örneği ise "Sen Anlat Karadeniz" şarkılarının yabancılar tarafından da dijital platformlarda beğenilmesi, takip edilmesi, yorumlanması ve paylaşılması...

Dizinin 4. Bölümünde Öykü Gürman'ın seslendirdiği "Oy Beni Vurun Vurun" şarkısı Youtube'da tıklanma rekoru kırıyor. Şimdiden 50 milyon kez dinlenen şarkıyı yabancı Youtube fenomenleri de sayfalarında paylaşıp, yorumluyor. Şarkının anlamını bilmeseler de Öykü Gürman'ın dokunaklı sesi ve dizinin duygusal sahnelerinden oluşan klibi hayranlıkla yorumladılar. Youtube fenomeni Kebin Son klibi yorumlarken "Öykü Gürman'ın sesi çok güzel. Çok hüzünlü söylüyor" ifadelerini kullanıyor.

KARADENİZ ANLATTI TÜM TÜRKİYE İZLEDİ!

Sen Anlat Karadeniz tüm kategorilerde birinciliğini ilan etti!

Tüm Kişiler'de %14,80 izlenme oranı ve %37,71 izlenme payı, AB'de %9,06 izlenme oranı ve %25,84 izlenme payı, 20+ABC1'de ise %11,76 izlenme oranı ve %28,17 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Geçen sezonun adından sıkça söz edilen reyting rekortmeni Sen Anlat Karadeniz bu sene de kendi gününde ve saatinde birinciliği kimselere kaptırmamaya devam ediyor. Dizi, Çarşamba akşamına yine damgasını vurdu ve tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu.

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİNİN KONUSU

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkânsız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Kağıthane Yahya Kemal Mahallesi Akkaya Sokak’ta bir binanın çevresinde toprak kayması yaşandı. Binan

Kağıthane´de bina böyle çöktü

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Osmanlı usulü çarkla tespih yapıyor

5 yıl önce kurumaya yüz tutan Murat Nehri şimdi bambaşka