HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,6455
  • 6,497
  • 222.319
  • 96.454
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Şarkıcı Berkay'ın emniyet ifadesi ortaya çıktı

Futbolcu Arda Turan ile karakolluk olan şarkıcı Berkay’ın emniyet ifadesi ortaya çıktı.

x

HİLAL YILDIRIM / HABER MERKEZİ

İfadesinde eşinin kendisine "Çocuğumuzun üzerine yemin et birşey yapmayacaksın" diyerek olayı anlattığı öğrenildi. Berkay acilde Ardanın kendisiyle yanlız konuşmak istediğini silahın gösterip beni vur deyince "Daha fazla rezillik çıkarma. Sen yav... ettin Arda" dediği Turan'ın ise "Ben yav... değilim" diyerek yere ateş ettiğini anlattı.

Berkay'ın ifadesinde "Olay gecesi eşi ve arkadaşları ile eğlenmeye gitti. Bir ara erkek arkadaşlarımla mekanın dış bölümünde otururken eşim yanıma geldi" dedi.

ÖZLEM ŞAHİN'DEN TURAN'A: SAÇMALAMA

Berkay'ın ifadesinde Arda Turan’ın eşinin yanına gelerek omuzuna dokunup “Çok güzel bir kadınsın.  Evli olmasam seni kaçırmazdım” dediği Şahin’in ise Turan’a “Saçmalama” diyerek cevap vererek eşinin yanında gittiği öğrenildi.

"BERKAY ÇOCUĞUMUZUN ÜSTÜNE YEMİN ET BIRŞEY YAPMAYACAKSIN"
Berkayın ifadesinde ilk dakikalarda eşinin kendisine bir şey anlatmadığı eşinden mekanın içine geçmesini istediği ancak eşinin moralinin bozuk olması ve gitmek istememesi üzerine neden gitmediğini sorduğu belirlendi. Eşi Özlem Ada Şahin’in, “Berkay çocuğumuzun üzerine bir şey yapmayacağına yemin et” diyerek olayı anlattığı öğrenildi.

Şarkıcı Berkay bunun üzerine mekanın içine girerek Arda’nın omuzuna elini attığını, “Eşimi bırakayım geleceğim görüşeceğiz” dediği o sırada masada oturan Burak Yılmaz ne olduğunu anlamaya çalıştığını Arda Turan’ın “Yok abi bir şey” diyerek Berkay’a kafa attığını anlattı.

ARDA 6-7 KİŞİYLE ACİLİ BASTI

Berkay’ın hastaneye kaldırılmasının ardından Arda Turan’ın 6-7 kişiyle birlikte acile geldiğini ve yalnız konuşmak istediği öğrenildi. Bunun üzerine acilin yanındaki odaya girdikleri Turan’ın “Ben senin eşin olduğunu bilmiyordum bilsem yapar mıydım al silahı vur istersen” dediği kaydedildi.

"DAHA FAZLA REZİLLİK ÇIKARMA ARDA" 

Berkay’ın ise silahın üzerine Turan’a  “Saçmalama daha fazla rezillik çıkarma. Sen yav... ettin” dediği bu sözler üzerine Turan’ın “Ben yav... değilim” diyerek yere ateş ettiği öğrenildi. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
İstanbul´da ani gelişen olaylara müdahale edebilmesi için yaklaşık 16 bin polis ve bekçiye komando e

Görüntüler İstanbul´dan: 16 bin kişiye komando eğitimi verildi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

'2045'ten geliyorum' dedi alay konusu oldu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar