• $ 5,8542
  • € 6,5697
  • 239.027
  • 95.952
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Oyna Kazan ipucu kopyası 17 Nisan: Islama köfte hangi şehrin meşhur yemeğidir?

17 Nisan Oyna Kazan ipucu kopyası Oyna Kazan yarışmacıları tarafından sorgulanıyor. Oyna Kazan günün kopyası Islama köfte hangi şehrin meşhur yemeğidir? sorusunun yanıtı nedir? Oyna Kazan yarışmasında her akşam saat 21:30’da binlerce lira ikramiye dağıtılıyor. Yarışmacılar yayınlanan editör kopyaları ve ipuçlarını takip ederek yarışmada başarı olmayı hedefliyor. İşte, 17 Nisan Oyna Kazan kopyası!

x

Oyna Kazan ipucu kopyası 17 Nisan akşamı da merakla araştırılıyor. 17 Nisan Oyna Kazan kopyası Islama köfte hangi şehrin meşhur yemeğidir? sorusunun cevabı araştırılıyor. Oyna Kazan yarışmasının kopyaları, her gün 13:00 ve 21:30’ta yarışmacılara veriliyor. Günün editör kıyakları yakından takip ediliyor. Oyna Kazan’da bu akşam sorulan soru meşhur bir yemek olan Islama köftenin hangi şehrin meşhur yemeği olduğu oldu.

OYNA KAZAN 17 NİSAN İPUCU

21:30 Islama köfte hangi şehrin meşhur yemeğidir?

Doğru cevap: Sakarya

OYNA KAZAN NEDİR?

Kuruş değil binlerce lira kazan sloganıyla App Store ve Google Play'de indirime sunulan Oyna Kazan Canlı Bilgi Yarışması Hadi'ye rakip olarak çıktı.

Onedio'nun canlı mobil bilgi yarışması Oyna Kazan yayın hayatına başladı. Kuruş kuruş değil, binlerce lira kazanın sloganıyla Hadi'ye rakip olan Onedio canlı mobil bilgi yarışması resmen App Store ve Google Play'de satışa sunuldu.

OYNA KAZAN UYGULAMASINDAN NASIL PARA KAZANILIR?

Oyna Kazan'da soru sayısı olmadan yarışılabilecek. Elendikten sonra 1000 kişiden itibaren herkesin para kazanacağı uygulamada paralar sürekli artıyor. Son 1000'e girdiğiniz az kazanmaya başlayacağınız uygulama 250 ve 500 kalırsanız geliriniz daha çok artıyor.

Tüm elemeler gerçekleştikten sonra Kazandıran Sorular'a geçilerek para kazandırmaya başlıyor. Birinci olan şu an için 1000 TL ödül alıyor. İlk 10 ve İlk 50'ye giren herkese para ödülü var. 1000 TL ve 100.000 TL arasında ödüllü soruların da sorulacağı Oyna Kazan uygulaması şu anda popüler olma yolunda ilerliyor.

Yılın Girişimi, Yılın Mobil Uygulaması ve Yılın Girişimcisi olan Hadi'den sonra Onedio böyle bir iş yapması ne kadar doğru bilinmez, daha iyi ve kaliteli bir şey ortaya çıkartacakları düşünülüyor.

Oyun oynayarak para kazandıran uygulama 2019 yılında daha ada artacak gibi görülüyor.

Oyna Kazan Hadi ve Eleq'te olduğu gibi gerçek para dağıtıyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Samsun´un Vezirköprü İlçesinde bulunan Şahinkaya Kanyonu, ülkemizin en büyük ikinci su kanyonu olma

Ülkemizin En Büyük İkinci Su Kanyonu: Şahinkaya Kanyonu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Türkiye'nin dört bir yanından atalarını anmaya böyle geldiler!

Nusret'in yeni mesleği belli oldu!