• $9,6145
  • €11,2157
  • 553.994
  • 1465.23
28 Eylül 2021 Salı 09:37 | Son Güncelleme:

27 Eylül On Numara çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar belli oldu! MPİ On Numara çekilişi bilet sorgulama ekranı!

27 Eylül On Numara çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar belli oldu! MPİ On Numara çekilişi bilet sorgulama ekranı!

On Numara çekilişi 27 Eylül sonuçları açıklandı. Pazartesi ve Cuma olmak üzere haftanın iki günü gerçekleşen On Numara çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar Milli Piyango Tv YouTube kanalı üzerinden canlı olarak aktarıldı. İşte On Numara çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı...

27 Eylül On Numara sonuçlarına göre kazandıran numaralar Milli Piyango TV YouTube kanalı üzerinden açıklandı. Milli Piyango İdaresi (MPİ) ve Sisal şans ortaklığında gerçekleşen On Numara çekiliş sonuçları erişime açıldı. Milli Piyango TV YouTube kanalı üzerinden canlı olarak gerçekleşecek olan On Numara'nın 27 Eylül çekiliş sonuçlarını, kazandıran numaraları ve bilet sorgulama ekranına bu haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI - 27 EYLÜL 2021

Haftanın iki günü Pazartesi ve Cuma günü gerçekleşen On Numara çekilişleri saat 20:00'da gerçekleşti. Milli Piyango Tv YouTube kanalı üzerinden canlı olarak noter huzurunda gerçekleşen On Numara çekilişlerin ardından kazandıran numaraları, büyük ikramiye tutarını kurumun resmi internet sayfası millipiyangoonline.com ile haber sitemiz aksam.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

On Numara çekilişi 27 Eylül sonuçlarına göre kazandıran numaralar sırasıyla; 2- 6 - 7- 12- 16- 19- 20- 26- 33- 36- 38- 42- 44- 45- 46- 48- 49- 50- 58- 68- 70- 74

ON NUMARA ÇEKİLİŞ BİLETİ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

On Numara, 1 ila 80 (dahil) arasındaki on rakamın sıra gözetilmeksizin doğru tahmin edilmesinden oluşur. Bir oyun kombinasyonu, 1 ila 80 (dahil) arasındaki on rakamdan oluşur.

Tek bir oyun kombinasyonunun (kolon) ücreti 2 TL'dir. Minimum oynama tutarı tek bir oyun kombinasyonun (kolon) ücretine eşittir.

Kazanan kombinasyon, 1 ila 80 (dahil) arasındaki rakamlardan çekilen yirmi iki rakamdan oluşur. Her çekilişte, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden yirmi iki adet rakam çekilir. Sisal Şans sistemi sayesinde her bir çekiliş tahmin edilemez olup her kombinasyonun çıkma olasılığı aynıdır.

<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Liman kenti Kaunos'taki Bizans kilisesi ve mezarlar gün yüzüne çıkarılıyor

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Güney Kore'de heyetler arası görüşme gerçekleştirdi

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı