HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3363
  • 6,0767
  • 209.534
  • 93.616
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Muharrem İnce yalanda Bay Kemal'i de geçti

Meydanlarda ve katıldığı televizyon programlarında birbiri ardına yalan söyleyen Muharrem İnce, son yalanını sosyal medya hesabı üzerinden söyledi. Şehit Ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret ettiğini iddia eden İnce'nin yaptığı paylaşımın 2 yıl öncesine ait olduğu ortaya çıktı.

x

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Adana Mitingi'nde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Niğde'de düzenlediği miting sonrası 15 Temmuz'un kahramanlarından olan Ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret etmemesiyle alakalı olarak "Pensilvanya'yı incitmemek için Niğde'de Şehit Ömer Halisdemir'in kabrini ziyaret edemedi." sözlerine İnce'den anlamsız bir yanıt geldi.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Muharrem İnce, Şehit Ömer Halisdemir'in kabrini ziyaret ettiğini iddia etti. Oysa İnce'nin bahsettiği ziyaretin yaklaşık 2 yıl önceye ait olduğu ortaya çıktı. Yani İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerinden sonra algı operasyonu yaparak eski tarihli ziyaretini kamuoyuna yeni gibi pazarlamaya çalıştı.

Cumhurbaşkanı olmak için düzenlediği mitinglerde yalanları ardı arkası kesilmeden sıralayan, katıldığı televizyon programlarında "Türkiye FETÖ'yü ABD'den istemedi" şeklinde iftiralarda bulunan İnce, 2016 yılında "Erdoğan olmasaydı FETÖ başarılı olurdu" sözleriyle gündeme gelmişti. İnce bu sözlerinin üzerinden 2 yıl geçmeden Cumhurbaşkanı olabilmek için FETÖ'nün desteğini aldı ve bu desteği kaybetmemek için 15 Temmuz kahramanı Halisdemir'in mezarını Niğde Mitingi sırasında ziyaret etmedi.

İŞTE İNCE'NİN O PAYLAŞIMLARI

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Amerikan New York Times gazetesinin internet sitesinde yayınlanan videoda, Suudi gazeteci Cemal Kaşı

New York Times´tan ´Kaşıkçı cinayeti´ videosu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Türkiye'nin ilk millet bahçeleri açıldı

Emekliye Ocak'ta seyyanen zam

En Çok Okunanlar