İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.583
  • 5.3983
  • 190.20
  • 102.257
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

İstanbul için geri sayım kar göründü!

İstanbul hava durumu için beklenen açıklama geldi kar kapıda. Meteoroloji İstanbul ve Ankara için haritalı 5 günlük hava durumu raporunu yayınladı.

x

Prof. Şen, Twitter adresinden yaptığı açıklamada, "Bugün Trakya'dan kar giriş yapar. Yarın Trakya açar, gece ısı adası (şehirleşme, betonlaşma) etkisinden dolayı İstanbul'da KKY (karla karışık yağmur) ve yükseklerde kar yapar. Güney doğu yağmur ve Ege ve Akdeniz kıyısı hariç Karadeniz sahil KKY, diğer bölgelere kar yağar Doğu Anadolu'da perşembe de devam eder. İstanbul'da boğaz çevresi ve Anadolu Yakası'nda yağış daha çok görülür. Sıcaklık bu gece 3, yarın gündüz 3, yarın gece 2, çarşamba 3, çarşamba gecesi don olur - 4 dereceye kadar düşer" mesajını paylaştı

İSKİ'DEN İSTANBUL İÇİN 'SOĞUK' UYARISI

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından yapılan açıklamada; sayaç ve tesisatların, sıcaklıkların düşüşü ile donmadan kaynaklanabilecek arızalarının önlenebilmesi için bazı tedbirlerin alınması gerektiği uyarısında bulundu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, İstanbul'da hava sıcaklıklarının sıfır derecenin altına düşmesinin beklendiği belirtilen açıklamada, "Sayaç ve tesisatların, sıcaklıkların düşüşü ile donmadan kaynaklanabilecek arızalarının önlenebilmesi için bazı tedbirlerin alınması gerekmektedir. Sayaçlar açıkta ise kesinlikle muhafaza altına alınmalı, izolasyon malzemeleri ile korunmalıdır. Açıkta bulunan su boruları da, soğuk hava ile temas etmeyecek şekilde kapatılmalıdır. Abonelerimiz, alınan önlemlere rağmen, yaşanan sorunların çözümü için Alo 185 Çağrı Merkezimizi arayabilir" denildi.

İSTANBUL HAVA DURUMU KAR BAŞLIYOR

İstanbul hava durumu için beklenen açıklama geldi kar kapıda. Meteoroloji İstanbul ve Ankara için haritalı 5 günlük hava durumu raporunu yayınladı. Bu hafta havalar iyice soğuyacak özellikle 23 Ocak Salı günü yurdun büyük bir bölümünde kar yağışı görülecek ve etkisini arttıracak. İstanbul'da ise beklenen kar yağışı Salı günü başlayacak yüksek yerlerde etkili olacak. Dört gözle beklenen kar 24 Ocak Çarşamba günü de devam edecek.

KAR NE ZAMAN BAŞLIYOR METEOROLOJİ 5 GÜNLÜK TAHMİN

Yeni hafta ile birlikte hava sıcaklıkları iyice düşüyor kar birçok ilde başlıyor. İstanbul'da beklenen kar Salı günü karla karışık yağmur şeklinde görülecek 24 Ocak Çarşamba günü de devam edecek.İstanbul'da kar yağışının sadece yüksek kesimlerde etkili olması bekleniyor. Ankara hava durumu ise kar bekleyenlerin yüzünü güldürecek Ankara'da kar yağışı salı günü sert başlayacak.

ANKARA HAVA DURUMU KAR İÇİN TARİH BELLİ

Ankara hava durumu kar yağışı başlıyor meteoroloji kar tarihini açıkladı. Ankara 5 günlük haritalı hava durumu tahminlerine göre kar yağışı 23 Ocak Salı günü sert başlayacak Çarşamba günü de devam edecek. Kar yağışının Ankara'nın özellikle yüksek kesimlerini beyaza bürümesi bekleniyor.

İSTANBUL İÇİN SON DAKİKA UYARI SALI GÜNÜNE DİKKAT!

İstanbul hava durumu 5 günlük son raporu meteoroloji yayınladı. İstanbul'da beklenen kar yağışı salı günü yüksek kesimlerde başlayacak. İstanbul'un batısında; özellikle Beylikdüzü, Silivri, Çatalca, Silivri tarafında kar yağışının biraz daha etkili olması bekleniyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Kocaeli’nin Körfez ilçesindeki bir ilkokulun bahçesinde oynayan öğrenciler, rüzgar nedeniyle yere dü

Rüzgardan dolayı yere düşen Türk bayrağını ilkokul öğrencileri böyle kaldırdı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Kanal D'de o dizi çırpınıyor sonu diğerleri gibi olacak finale gidecek

Rusların günlük hayatından akıl almaz kareler

En Çok Okunanlar