İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 6.0888
  • 6.9909
  • 232.77
  • 90185
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

FETÖ'cü Hakan Şükür yeni ihanetin peşinde

ABD'ye kaçan FETÖ'cü hain Hakan Şükür "Işık bir gün geri dönecek" dedi, yeni bir ihanet girişimi beklediğini itiraf etti.

x

FET֒nün gözde firarisi Hakan Şükür, Avrupa'da gazete gazete dolaşıp mağduru oynuyor! ABD’ye yerleşip FETÖ finansıyla kendine cafe açıp lüks yaşantısıyla dikkat çeken Şükür ile New York Times gazetesi röportaj yaptı. Gazete, Şükür’ü darbe girişimi öncesi ve sonrasında yaşanan politik baskılar nedeniyle ülkeyi terk etmek zorunda kalan mağdur olarak gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da karalamaktan geri durmayan gazete, ülkede demokrasinin geçmişe göre gerilediğini, pek çok gazeteci ve siyasetçimim hapiste olduğunu, parlak bir futbolcu ve ardından vatansever bir milletvekiliyken ülkesini terk etmek zorunda kalan Şükür’e de haksızlık yapıldığını yazmaktan geri durmadı. 

KANTER İLE SIK GÖRÜŞÜYORUZ 

Muhabir John Branch’e konuşan Şükür, “Belki bir gün ailecek ülkemize dönebiliriz. Eğer oyunu kuralına göre oynasaydım şimdi bakan bile olmuştum. Bir Norveç atasözünde dediği gibi, her karanlık kışlın ardından aydınlık baharlar gelir. Işık bir gün geri dönecek” diyerek FETÖ lehine Türk hükümetini yurt dışına manipüle etmekten de geri durmadı.”Eşim ve kızlarımın daha özgür insanlar olarak yetişmelerini istediğim için ABD’ye geldim” diyen Şükür başka bir hain FETÖ olan Enes Kanter’le de sürekli görüştüklerini itiraf etti. 

ELEBAŞI DEMOKRASİ KAHRAMANIYMIŞ 

Gülen’in 20 yıldır ABD’de sürgünde yaşadığını, hizmet hareketinin daha ılımlı bir İslam anlayışıyla Türkiye’yi demokrasiye daha çok yakınlaştırmak için çabaladığını ifade eden gazete, Şükür gibi pek çok mağdurun olduğu provokasyonunu yaptı.

Şükür, bazı arkadaşlarının kendisine eğer geri dönüp Erdoğan’ı desteklerse kendisine dokunulmayacağı ve kaybettiği her şeyi de geri alabileceğine dair garanti verdiklerini belirterek hedef saptırmaya devam etti. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Bursa/Uludağ’da yürüyüş yaparken ayağı kırılan bir vatandaşımız, yapılan yardım talebi üzerine Hava

TSK’dan nefes kesen operasyon

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Dünyanın En Büyük Yarasası

Kurban bayramı mesajı resimli 21 Ağustos güncel bayramı sözleri cep telefonu mesajları

En Çok Okunanlar