• $ 5,7706
  • € 6,3949
  • 277.213
  • 95394.2
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Başkan Erdoğan: Devletimizi ayağa kaldırdığımız için bize düşman oldular.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Kastamonu'da halka hitap etti. Erdoğan, "AK Parti Türkiye'nin alıcılarını kendi tarihine, medeniyetine ayarladığı için bu kadar saldırı altındadır. Oyunları bozarak, karanlık planları bozarak geleceği aydınlattık. Milletimizle birlik olduğumuz, insanlara güven aşıladığımız, devletimizi ayağa kaldırdığımız için bize düşman oldular." dedi.

İşte Başkan Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

İstanbul'da helikopter kazasında şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.

AK PARTİ BU YÜZDEN SALDIRI ALTINDA...

AK Parti Türkiye'nin alıcılarını kendi tarihine, medeniyetine ayarladığı için bu kadar saldırı altındadır. Geçtiğimiz 17 yılda gönül dünyamızı sonuna kadar açarak, tüm imkanları hareket geçirerek Türkiye şemsiyesini büyüttük. Halka tepeden bakanların aksine milletin üzerine irade tanımayarak demokrasimizi ileriye taşıdık. Gurur, kibir olmayacak dedik. Her alanda potansiyelimize güvenerek ekonomimizi güçlendirdik. Oyunları bozarak, karanlık planları bozarak geleceği aydınlattık. Milletimizle birlik olduğumuz, insanlara güven aşıladığımız, devletimizi ayağa kaldırdığımız için bize düşman oldular.

BİZ TÜRKİYE'Yİ BÜYÜTTÜK, GÜÇLENDİRDİK

Biz Türkiye'yi büyüttük, güçlendirdik. Kastamonuya son 16 yılda 15 katrilyon yatırım yaptık. Eğitimde 971 adet yeni derslik yaptık. Bugün Kastamonu'da bir üniversite varsa bu AK Parti sayesindedir.

Kastamonu'da uzun vadeli içme suyu sorununu çözmek için Kırık Barajını inşa ediyoruz. Çiftçimiz 781 milyon lira tutarında tarımsal destek verdik.

Cudi'de, Gabar'da, Kandil'de teröristleri kovaladık, kovalayacağız. PKK gibi bölücü, FETÖ gibi istismarcı, DEAŞ gibi proje örgütlerle ülkemizi esir almak istediler. Ama bırakmayacağız. İzlerini sürüyoruz. 17 yıllık iktidarımız hep bunlarla mücadele ile geçti. Aştığımız her engelin ardından, yenisi ile karşılaştık. Belediye Başkanı iken cezaevine yattık, çıktık. AK Parti'yi kurduk. Tek başına iktidar olduk, vesayeti kırdık.

GIDADA TERÖR ESTİRENLERE GEREKEN DERSİ VERECEĞİZ

Baktılar kurla, faizle olmuyor ülkemizi soğan, patetes, biber, salatalık üzerinden ters köşe yapmaya çalışıyorlar. Aldığımız tedbirlerle fırsatçıların bu hamlelerini boşa çıkardık. Gıdada terör estirenlere gereken dersi vereceğiz. Milletimizin ekonomide yaşadığı sıkıntıları görmezden gelmiyoruz. Teşviki desteği planlıyor ve uyguluyoruz.

CHP, IMF ile ilk anlaşmayı yapandır.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Türkiye’ye gelmiş en kaliteli futbolculardan biri olan Alex de Souza, 14 Eylül 1977’de Brezilya’d

Alex De Souza´nın Hayatı ve Fenerbahçe Kariyeri | #BirEfsaneOlmak

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Abant Gölü'nden daha büyük olacak... Doğaseverleri büyülüyor

Bir bölümü ziyarete açıldı turist akınına uğradı