HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3363
  • 6,1166
  • 209.347
  • 93.616
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Adana'da 'Akil İnsan Heyeti'ne protesto

Adana'nın Ceyhan İlçesi'nde'çözüm süreci'ne destek için kurulan 'İlçe Akil İnsanlar Heyeti'nin ilk toplantısı, protesto edildi.

x

Kaymakam Karakuş, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erdal Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Celal Özcan, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, muhtarlar ve gazetecilerden oluşan heyet ilk toplantısını yapmak için saat 14.00'te Ceyhan Öğretmenevi'nde biraraya geldi. Toplantının başladığı sırada içeri girmek isteyen 40 kişilik grup, toplantıyı protesto etti. Çevik kuvvet polisi, toplantının yapıldığı binaya girmek isteyen gruba, barikat kurarak engel oldu ve müdahale etti. Polis engeli ile karşılaşanlar toplantıya giremeyince, basın açıklaması yaptı. Toplantıya girme konusunda kararlı olduğunu açıklayan grup, sloganlar atarak barikatı aşmak istedi. Aralarında şehit annelerinin de bulunduğu grupta, fenalaşanların yüzüne su serpilerek, polis aracında dinlenmeleri sağlandı. Polis engelini aşamayan grup, sloganlar atarak dağıldı.

SORUNLAR ÇÖZÜME KAVUŞTURULACAK

102 kişilik Ceyhan Akil İnsanlar Heyeti'nin ilk toplantısında ilçenin sorunları ele alındı. Kaymakam Karakuş, ilçenin huzuru için çalıştıklarını, heyetin sorunları çözüm sürecinde büyük görev üslendiğini belirtti. Barış sürecinde, Türkiye’de olduğu gibi Ceyhan'da da önemli adımlar atılacağını belirten Karakuş, sorunların dostluk ve barış içerisinde çözüme kavuşturulacağını söyledi. DHA

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Kocaeli´de halk otobüsü şoförü, durakta tekerlekli sandalyede bekleyen engelli çocuğu ve annesini ar

Kocaeli´de halk otobüsü şoförü engelli çocuk için güzergahını değiştirdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Emekli ocak ayı zam oranı na kadar oldu? SGK SSK BAĞKUR emekli maaşı ocak zammı...

En Çok Okunanlar