• $7,6362
  • €9,0968
  • 418.036
  • 1548.29
23 Temmuz 2014 Çarşamba 08:29 | Son Güncelleme:

200 metrelik uçurumda intihar

200 metrelik uçurumda intihar

Mersin'in Anamur İlçesi'nde uçuruma atlayarak intihar girişiminde bulunan 22 yaşındaki Ali Civan'ı itfaiye erlleri ve mahalle sakinleri halatla çekerek kurtardı.

Çamlı Mahallesi'nde elindeki bira şişesiyle uçurum kenarına geldiği belirtilen Ali Civan, çevredekilerin şaşkın bakışları arasında kendisini boşluğa bıraktı. 

200 metrelik uçurumun meyilli olması nedeniyle 30 metre sürüklenen Civan, kayalara takıldı. Çevrede bulunanların haber vermesi üzerine jandarma ekipleri ve ambulans sevk edildi. 

Kayaların arasında yaralı halde mahsur kalan Civan, 3 saat kadar hareketsiz yardım bekledi. Jandarma ekiplerin haber vermesi üzerine sevk edilen Anamur Belediyesi İtfaiye ekipleri, Ali Civan'ı kurtarmak için uçurumdan ip sarkıttı. Mahalle sakinleri ve itfaiye ve sağlık uçurumaaşağı inerek, kayaların arasında yaralı halde bulunan Ali Civan'ın yanına ulaşarak burada ilk müdahaleyi yaptı. Daha sonra sarkıtılan halatın ucuna sedye bağlandı ve Civan dikkatle sedyeye yerleştirildi. İtfaiye ekipleri ve mahalle sakinleri Ali Civan'ı yukarı taşıdı.

Ali Civan, ambulansla Anamur'daki özel bir hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan Civan'ın vücudunun bazı bölgelerinde kırık ve doku ezilmesinin meydana geldiği, sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. DHA

<p>Peki, İmamoğlu'nun ekseni nereye kayıyor? Millet İttifakı'nda  yeni bir çatlak mı var? Önümüzdeki

İYİ Parti'de neler yaşanıyor?

Defineciler 120 yıllık tarihi evi talan etti

Ağrı'da dondurucu soğukların etkisini sürdürüyor

Altın hakkında bilmediğiniz 25 ilginç gerçekler