• $ 5,3215
  • € 6,037
  • 227.249
  • 103.185
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Menajeri açıkladı! Galatasaray'a sıcak bakıyor

G.Saray onun transferini istiyor. Ağırlıklı olarak satın alma opsiyonlu kiralama seçeneği üzerinde duruyoruz. Kendisine birkaç teklif daha var. G.Saray’a gelmeye sıcak bakıyor. En kısa sürede kararını verecek.

x

G.SARAY’IN en önemli transfer hedeflerinden biri olan Ahmed Musa konusunda önemli gelişmeler yaşanıyor... Radyospor’a konuşan Nijeryalı forvetin menajeri  William D’avila şunları söyledi: “G.Saray ile görüşme halindeyiz. G.Saray onun transferini istiyor. Transfer mümkün. G.Saray Şampiyonlar Ligi’nde oynuyor. Ağırlıklı olarak satın alma opsiyonlu kiralama seçeneği üzerinde duruyoruz. Kendisine birkaç teklif daha var. G.Saray’a gelmeye sıcak bakıyor. En kısa sürede kararını verecek.” Sarı-Kırmızılılar,  Ahmed Musa için İngiliz Kulübüne 1 milyon poundluk kiralama bedeli teklif etti.

SOSYAL MEDYADAN MESAJLAR GELDİ 

25 yaşındaki golcü de yaptığı paylaşımlarla Sarı-Kırmızılı taraftarları heyecanlandırdı. Ahmed Musa bir taraftarın “Seni seviyorum. G.Saray’a gel. İstanbul’da tuvaletini bedava temizlerim” paylaşımına güler yüz ve okey anlamına gelen emojiler kullanarak yanıt verdi. Nijeryalı golcü, G.Saraylı taraftarın küçük kızına photosopla giydirdiği Sarı-Kırmızı formalı fotoğrafı da beğendi. Musa’nın sosyal medyadan arka arkaya yaptığı beğeniler G.Saray taraftarların “Musa G.Saray’da” yorumları yapmasına neden oldu. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Şanlıurfa´da, güçlü ve iri cüssesiyle bölgede ´Guregh´ olarak bilinen ´Kurtboğan´ cinsi çoban köpekl

Kangal köpeklerinin güneydoğulu rakibi Kurtboğan fuarın gözdesi oldu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Dikenli vatoz balığı saldırısıyla ölen Steve Irwin kimdir

Defneyaprağı, adaçayı ve biberiyeden plastik ürettiler

Maksat Yarışmak Olsun - 15 Şubat 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - 15 Şubat 2019