• $ 5,3234
  • € 6,0499
  • 219.234
  • 98.454
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Galatasaray'da divan kurulu üyeleri, mazbatalarını aldı

Galatasaray Kulübünde göreve yeni seçilen divan kurulu üyeleri, mazbatalarını aldı.

x

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, 15 Nisan Pazar günü  seçilen yeni divan kurulu başkanı ve üyelere mazbataları, Türk Telekom Stadı'nın  basın toplantı salonunda verildi.
 
Törende, önceki dönem ve yeni dönem divan kurulu üyeleri, Galatasaray  Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Şenkal, başkan yardımcıları Adil Araboğlu ve Dinç  Üner ile genel sekreter Mustafa Turgun'un da hazır bulunduğu bildirildi.
 
Mazbata töreninde konuşan kulübün en yaşlı divan kurulu üyesi Ali Fuat  Diriker, şunları kaydetti:
 
"12 senedir Divan Kurulu'na çok büyük hizmetler eden İrfan Aktar'ın  yerine Eşref Hamamcıoğlu seçildi. Bu görevi en az İrfan Aktar kadar iyi  yürütecektir. Yaptığı hizmetlerden dolayı İrfan Aktar'a teşekkür ederken Eşref  Hamamcıoğlu'nun da bu devrede iyi hizmet yapacağından emin olarak onu tebrik  ederiz."
 
Konuşmanın ardından, divan kurulu başkanı Eşref Hamamcıoğlu, başkan  yardımcıları Nedime Konuksever ile Aykutalp Derkan, sekreterler Öner Kılıç ve  Sadık Burçin Tunçel'e mazbataları, Ali Fuat Diriker tarafından takdim edildi.
 
Divan kurulunun eski başkanı İrfan Aktar, her zaman Galatasaray için  göreve hazır olduğunun altını çizerek, "Galatasaray'ın yegane bağımsız, tarafsız  ve tüzel kurumu olan divan kurulu, geçmiş dönem içinde önemli bir kurum oldu.  Eşref Hamamcıoğlu kardeşim bundan sonra aynı disiplinle, ciddiyetle götürecektir.  Hatta daha iyi şartlara götürecektir. Kendisine ve heyetine başarılar diliyorum,  sizlere de veda ediyorum." ifadelerini kullandı.
 
Divan kurulunun yeni başkanı Hamamcıoğlu ise şunları aktardı:
 
"Galatasaray’da hizmet yarışı bitmez. Ben de yıllardır bunun içinde  olmaya gayret ettim. Son 3 yılım değerli büyüğüm Sayın İrfan Aktar'ın himayesinde  geçti. Bu süreçte kendisinden çok şey öğrendim ve şimdi de bizden sonrakilere  gelecekte devretmek üzere bayrağı ben devraldım. Sayın İrfan Aktar Galatasaray'da  bir sembol isimdir. 13 yıl divan başkanlığı yapmak kolay değil. Bir sürü dalgalı  denizde mücadele etti. Ben de bundan sonraki görevimde ekip arkadaşlarımla  kendisini ve Galatasaraylıları mahcup etmeme gayretinde olacağım. Sayın Aktar,  eğer aksi bir düşüncesi yoksa, benim kişisel danışmanım ve divan heyetimizin  istişare otoritesi olmaya devam edecektir. Bunu herkesin böyle bilmesinde yarar  var. Kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum. Bana ve divana yaptığı katkılar için  sağ olsun."

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Ordu’nun Fatsa ilçesinde bir vatandaş, üst geçidin demirlerine çıkarak intihar girişiminde bulundu.

İntihar teşebbüsünü, film çeker gibi kaydettiler

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

İlaçlarla alınmaması geren besinler

Dünyanın en anlamlı dövmeleri

En Çok Okunanlar

Maksat Yarışmak Olsun - 11 Ocak 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - Menopoz - 14 Ocak 2019