• $7,4415
  • €9,0424
  • 440.444
  • 1567.25

EYT çıkar mı  
haberleri

EYT çıkar mı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika EYT çıkar mı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

EYT için bekleyiş sürüyor">
EYT için bekleyiş sürüyor

EYT için bekleyiş sürüyor

Emeklilikte Yaşa Takılanlar diğer bir ismiyle EYT düzenlemesi erken yaşta emeklilik şansı sunacak. Çalışan vatandaşlar prim gün süresini doldurmasına rağmen yaş şartını yerine getiremiyorlar. Dolayısıyla emekli olamıyorlar. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan ise EYT açıklaması gelmişti.

EYT bugün ne oldu? EYT son dakika gelişmesi var mı?">
EYT bugün ne oldu? EYT son dakika gelişmesi var mı?

EYT bugün ne oldu? EYT son dakika gelişmesi var mı?

EYT son durum bilgisi, çalışan vatandaşlar için önem arz ediyor. Prim gün süresini doldurmalarına rağmen yaş şartını yerine getiremedikleri için emekli olup aylık alamayan yüz binlerce kişi bulunuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere birçok siyasi isim tarafından EYT ile ilgili açıklamalar yapılıyor. Yapılacak olan düzenleme, Emeklilikte Yaşa Takılanlar için kolaylık sağlayacak.

EYT bekleyişi sürüyor">
EYT bekleyişi sürüyor

EYT bekleyişi sürüyor

EYT ile ilgili güncel açıklamalar yakından takip ediliyor. Prim gün süresini doldurmalarına rağmen yaş şartını yerine getiremedikleri için emekli olup aylık alamayan yüz binlerce kişi, EYT hakkında son durumu merak ediyorlar. Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere birçok siyasi isim EYT ile ilgili açıklamalarda bulunuyorlar. Peki, EYT'de son durum ne? EYT bugün yeni gelişme var mı?

EYT son dakika gelişmesi var mı? EYT'de son durum ne?">
EYT son dakika gelişmesi var mı? EYT'de son durum ne?

EYT son dakika gelişmesi var mı? EYT'de son durum ne?

EYT son dakika gelişmesi var mı? EYT'de son durum ne? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, canlı yayında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Bakan Selçuk'un EYT ile ilgili yöneltilen bir soruya verdiği cevap haberimizin içerisinde yer alıyor. İşte tüm merak edilenler...

EYT son dakika gelişmesi var mı? EYT'de son durum ne? İşte son gelişmeler">
EYT son dakika gelişmesi var mı? EYT'de son durum ne? İşte son gelişmeler

EYT son dakika gelişmesi var mı? EYT'de son durum ne? İşte son gelişmeler

EYT ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. EYT'de son durum ne? sorusunun yanıtı tüm erken emeklilik bekleyen vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, canlı yayında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Bakan Selçuk'un EYT ile ilgili yöneltilen bir soruya verdiği cevap haberimizde yer alıyor. İşte son gelişmeler..

EYT son dakika bugün yeni gelişme var mı? EYT'de son durum ne?">
EYT son dakika bugün yeni gelişme var mı? EYT'de son durum ne?

EYT son dakika bugün yeni gelişme var mı? EYT'de son durum ne?

EYT ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. EYT son dakika bugün yeni gelişme var mı? EYT'de son durum ne? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. Bakan Selçuk kendisine EYT ile ilgili yöneltilen bir soruya, “Emeklilikte Yaşı Tutmayanlar demeyi tercih ediyoruz. Dünyanın hiçbir yerinde 48 yaş yaşlı olarak kabul edilmiyor. Geçen yıl emekli ettiğimiz nüfusun ortalaması 52-53 bandında. Bunun 65 yaşa dönmesi 2048 yılını bulacak.” dedi. İşte son gelişmeler..