• $7,3628
  • €8,9007
  • 411
  • 1528.82

exxen kaç tl  
haberleri

exxen kaç tl ile ilgili tüm haberleri ve son dakika exxen kaç tl haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Exxen Tv üyelik ücreti aylık ne kadar, kaç TL? Exxen kaç gün ücretsiz, nasıl izlenir? ">
Exxen Tv üyelik ücreti aylık ne kadar, kaç TL? Exxen kaç gün ücretsiz, nasıl izlenir?

Exxen Tv üyelik ücreti aylık ne kadar, kaç TL? Exxen kaç gün ücretsiz, nasıl izlenir?

Acun Ilıcalı'nın yeni dizi ve film platformu Exxen Tv'nin açılışı için geri sayım başladı. 1 Ocak'tan itibaren yayın hayatına başlayacak olan Exxen TV'nin merakla beklenen üyelik ücretini Acun Ilıcalı sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Exxen kaç gün ücretsiz? Exxen Tv üyelik ücreti aylık kaç TL? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte tüm merak edilenler..

Exxen ne zaman açılacak?">
Exxen ne zaman açılacak?

Exxen ne zaman açılacak?

Exxen Tv için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı'nın yeni dizi ve film platformu Exxen Tv'nin ne kadar olacağı merak ediliyor. Exxen Tv üyelik ücreti ne kadar olacak, kaç TL? Exxen ne zaman açılacak, nasıl izlenecek? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Ilıcalı, Exxen için abonelik ücretinin olacağını ayrıca reklamlı ve reklamsız olarak iki seçenek sunacağını ve reklamlı olanın daha uygun fiyatlı olacağını açıkladı..

Exxen açılışı için heyecanlı bekleyiş">
Exxen açılışı için heyecanlı bekleyiş

Exxen açılışı için heyecanlı bekleyiş

Acun Ilıcalı'nın yeni dizi ve film platformu Exxen Tv için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Exxen üyelik ücreti ne kadar, kaç TL? Exxen Tv ne zaman açılacak? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Ilıcalı Exxen için abonelik ücretinin olacağını belirtmişti ayrıca reklamlı ve reklamsız olarak iki seçenek sunacağını ve reklamlı olanın daha uygun fiyatlı olacağını da söylemişti.

Exxen Tv için heyecanlı bekleyiş sürüyor">
Exxen Tv için heyecanlı bekleyiş sürüyor

Exxen Tv için heyecanlı bekleyiş sürüyor

Acun Ilıcalı'nın girişimi olan dijital platform Exxen'in açılması heyecanla bekleniyor. Acun Ilıcalı Exxen projesine yıllık 900 milyon TL harcadığını açıkladı. Exxen için reklamlı ve reklamsız olarak iki seçenek sunacağını ve reklamlı olanın daha uygun fiyatlı olacağını söyledi. Exxen ne zaman açılacak, yayın tarihi belli mi? Exxen ücreti ne kadar olacak? gibi soruların yanıtları da merak konusu oldu.