• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49

evde egzersiz nasıl yapılır  
haberleri

evde egzersiz nasıl yapılır ile ilgili tüm haberleri ve son dakika evde egzersiz nasıl yapılır haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Evde kalın ama hareketsiz kalmayın">
Evde kalın ama hareketsiz kalmayın

Evde kalın ama hareketsiz kalmayın

Hareketsiz kalmak hem fiziksel, hem de ruhsal sağlığa zarar verebilir. Salgın nedeniyle evlerde geçirilen şu dönemde uzmanlar, her gün en az 30 dakika egzersiz yapılmasını öneriyor.

Evde egzersiz nasıl yapılır? İşte evde kolaylıkla uygulanabilecek egzersiz hareketleri!">
Evde egzersiz nasıl yapılır? İşte evde kolaylıkla uygulanabilecek egzersiz hareketleri!

Evde egzersiz nasıl yapılır? İşte evde kolaylıkla uygulanabilecek egzersiz hareketleri!

Evde egzersiz nasıl yapılır? sorusunun yanıtı arama motorlarında araştırılıyor. Corona virüsü tüm dünyada etkisini sürdürmeye devam ediyor. Vaktinin büyük çoğunluğunu evde geçirenler evde uygulayabilecekleri egzersiz hareketleri için araştırma yapıyor. Vatandalar koronavirüs salgını nedeniyle spor salonlarında veya açık havada spor aktivitelerini yapamıyorlar. Evde uygulanabilecek egzersiz hareketleri ile ilgili detaylar haberimizde…

Koronavirüse karşı evde spor nasıl yapılır?">
Koronavirüse karşı evde spor nasıl yapılır?

Koronavirüse karşı evde spor nasıl yapılır?

Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı gerekmedikçe evden çıkmamak gibi önlemler nedeniyle fiziksel aktiviteler de kısıtlandı. Özellikle evden çalışmanın çok konuşulduğu bugünlerde evde spora devam etmek isteyenler neler yapabilir? Hareketsizliğin de vücut direncine etkisi olduğunu ifade eden uzmanlar ev egzersizlerini önerdi. Peki, evde egzersiz nasıl yapılır? İşte size bağışıklığı güçlendiren evde yapabileceğiniz egzersizler...

Evde egzersiz nasıl yapılır?">
Evde egzersiz nasıl yapılır?

Evde egzersiz nasıl yapılır?

Merdiven çıkmak, diş fırçalamak, koltuğa oturup kalkmak... Gün içinde herkesin yaptığı bu hareketleri düzenli yaparak egzersiz hâline getirebilirsiniz. Evde nasıl spor yapılır? Evde egzersiz hareketleri nelerdir? Gibi sorular birçok insan tarafından merak ediliyor. Özellikle spor salonuna para vermek istemeyenler kolay egzersiz yapmanın yollarını araştırıyor. Peki, evde kolay egzersiz hareketleri neler? Haberimizin devamında evde kolayca yapabileceğiniz egzersiz hareketlerini bulabilirsiniz.