• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49

evde bakım parası  
haberleri

evde bakım parası ile ilgili tüm haberleri ve son dakika evde bakım parası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Evde bakım maaşı yatan iller listesi">
Evde bakım maaşı yatan iller listesi

Evde bakım maaşı yatan iller listesi

Evde bakım maaşı alan vatandaşlar ödemelerin yapılıp yapılmadığını merak ediyorlar. Evde bakım maaşı, hane içinde kişi başına düşen ortalama aylık gelir tutarı, asgarî ücretin aylık net tutarının 2/3'ünden daha az olan bakıma ihtiyacı olan engellilere, engellinin bakımına destek amacıyla veriliyor. Peki, 17 Aralık 2020 evde bakım maaşı yattı mı? Evde bakım maaşı yatan iller güncel liste nasıl sorgulanır? İşte tüm merak edilenler..

Evde bakım maaşı yatan iller ">
Evde bakım maaşı yatan iller

Evde bakım maaşı yatan iller

Engelli aylığı ve evde bakım parası, engellilerin yoksulluğa düşmesinin önlenmesi ve engellilere yönelik bakım hizmetlerinin masraflarının karşılanması adına veriliyor. 15 Aralık 2020 evde bakım parası yattı mı? Evde bakım maaşı yatan iller hangileri? İşte tüm merak edilenler...

Evde bakım parası sorgulama nasıl yapılır?">
Evde bakım parası sorgulama nasıl yapılır?

Evde bakım parası sorgulama nasıl yapılır?

Evde bakım maaşı, hane içinde kişi başına düşen ortalama aylık gelir tutarı, asgarî ücretin aylık net tutarının 2/3'ünden daha az olan bakıma ihtiyacı olan engellilere, engellinin bakımına destek amacıyla verilen sosyal yardımdır. 12 Aralık evde bakım maaşı yatan iller hangileri? Evde bakım maaşı yattı mı, sorgulama nasıl yapılır? gibi soruların yanıtları merak ediliyor.

25 Kasım 2020 evde bakım parası yatan iller: Evde bakım maaşı yatan iller hangileri? ">
25 Kasım 2020 evde bakım parası yatan iller: Evde bakım maaşı yatan iller hangileri?

25 Kasım 2020 evde bakım parası yatan iller: Evde bakım maaşı yatan iller hangileri?

Evde bakım maaşı yatan iller 25 Kasım 2020 itibarıyla belli olmaya başladı. Her ay Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından düzenli olarak ödenen evde bakım parası engelli, yaşlı ve bakıma muhtaç kişilere bakmakla yükümlü kimselerin banka hesaplarına yatırılıyor. Vatandaşlar e-Devlet sorgulama işlemini T.C kimlik numarası ve şifre ile kolayca yapabiliyor. Peki, Evde bakım parası yatan iller hangileri?

Evde bakım parası yatan iller 20 Kasım 2020 ">
Evde bakım parası yatan iller 20 Kasım 2020

Evde bakım parası yatan iller 20 Kasım 2020

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından her ay düzenli olarak ödenen evde bakım maaşı yatan iller 20 Kasım 2020 itibarıyla belli oldu! Vatandaşlar e-Devlet evde bakım parası sorgulama işlemini T.C kimlik numarası ve şifre ile kolayca yapabiliyor. Engelli, yaşlı ve bakıma muhtaç kişilere bakmakla yükümlü kimselere ödenen para gerekli kişilerin banka hesaplarına yatırılıyor. Peki, 20 Kasım evde bakım maaşı hangi illerde yatırıldı?

Evde bakım maaşı yatırılan iller 17 Kasım 2020">
Evde bakım maaşı yatırılan iller 17 Kasım 2020

Evde bakım maaşı yatırılan iller 17 Kasım 2020

Evde bakım maaşı 17 Kasım 2020 tarihi itibarıyla birçok ilde yatırıldı. Vatandaşlar e-Devlet üzerinden evde bakım maaşı sorgulama işlemini T.C kimlik numarası ve şifre ile kolayca yapabiliyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından engelli, yaşlı ve bakıma muhtaç kişilere bakmakla yükümlü kimselere ödenen para gerekli kişilerin banka hesaplarına yatırılıyor. Peki, 17 Kasım evde bakım maaşı yatırılan iller hangileri?

Evde bakım parası yatan iller 14 Kasım 2020 ">
Evde bakım parası yatan iller 14 Kasım 2020

Evde bakım parası yatan iller 14 Kasım 2020

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından her ay düzenli olarak ödenen evde bakım parası yatan iller 13 Kasım 2020 itibarıyla belli oldu! e-Devlet üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile sorgulanabilen evde bakım parası kasım ayı itibarıyla 10 ilde yatırıldı. Yaşlı, bakıma muhtaç ve engelli bireylere ve onlara bakan kişilere yatırılan paralar durumu olmayanlar için büyük destek sağlıyor. İşte 13 Kasım evde bakım maaşı yatan iller...

Evde bakım parası yatan iller 12 Kasım 2020ü">
Evde bakım parası yatan iller 12 Kasım 2020ü

Evde bakım parası yatan iller 12 Kasım 2020ü

Evde bakım parası yatan iller 12 Kasım 2020 tarihi itibarıyla belli oldu. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından düzenli olarak verilen kasım ayı evde bakım maaşı banka hesaplarına yatırılıyor. Engelli, yaşlı ve bakıma muhtaç kişilere bakmakla yükümlü kimselere verilen para T.C kimlik numarası ve şifre ile e-Devlet üzerinden sorgulanabiliyor. Peki, 12 Kasım evde bakım maaşı yatan iller hangileri?

Evde bakım parası sorgulama, başvuru işlemleri! Kasım ayı evde bakım maaşı ne zaman yatacak?">
Evde bakım parası sorgulama, başvuru işlemleri! Kasım ayı evde bakım maaşı ne zaman yatacak?

Evde bakım parası sorgulama, başvuru işlemleri! Kasım ayı evde bakım maaşı ne zaman yatacak?

Evde bakım parası sorgulama, başvuru işlemleri ve şartları gündemde merak edilen konular arasında yer alıyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nca yatırılan evde bakım parası her ay bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlıların hesaplarına ödeniyor. Belirli tarihlerde ödenen evde bakım maaşı e devlet üzerinden sorgulanacak. Kasım ayının gelmesiyle beraber gözler kasım ayı evde bakım maaşı yatan illere çevrildi. Peki, evde bakım maaşı yattı mı? Evde bakım maaşı ne kadar? 2020 yılında evde bakım parası hangi tarihlerde yatırılır?

27 Ekim 2020 evde bakım maaşı yatan iller listesi! Evde bakım maaşı hangi illerde yattı?">
27 Ekim 2020 evde bakım maaşı yatan iller listesi! Evde bakım maaşı hangi illerde yattı?

27 Ekim 2020 evde bakım maaşı yatan iller listesi! Evde bakım maaşı hangi illerde yattı?

Evde bakım maaşı yatan iller listesi belli oldu. Yardıma muhtaç bireylerin bakımının sağlanması için bu ödenek, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından tahsis ediliyor. Vatandaşlar e-devlet üzerinden şifre ve kimlik numaraları ile sisteme giriş yaparak evde bakım maaşı yatan iller listesine ulaşabiliyor.

21 Ekim evde bakım parası sorgulama ekranı! ">
21 Ekim evde bakım parası sorgulama ekranı!

21 Ekim evde bakım parası sorgulama ekranı!

21 Ekim evde bakım maaşı yatan iller belli oldu. Her ay düzenli olarak yatırılan evde bakım parası 21 Ekim 2020 itibarıyla birçok ilde yatırıldı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından engelli, yaşlı ve bakıma muhtaç kişilere bakmakla yükümlü kimselere yatırılan maaşlar T.C kimlik numarası ve şifre ile e-Devlet üzerinden sorgulanabiliyor. Peki, Evde bakım maaşı hangi illerde yatırıldı?

20 Ekim 2020 evde bakım maaşı yatırılan iller! Evde bakım parası hangi illerde yatırıldı?">
20 Ekim 2020 evde bakım maaşı yatırılan iller! Evde bakım parası hangi illerde yatırıldı?

20 Ekim 2020 evde bakım maaşı yatırılan iller! Evde bakım parası hangi illerde yatırıldı?

Her ay düzenli olarak yatırılan evde bakım parası ekim ayı itibarıyla birçok ilde yatırıldı. Evde bakım maaşı yatan iller 20 Ekim 2020 tarihi itibarıyla netleşti. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan yardım engelli, yaşlı ve bakıma muhtaç kişilere bakmakla yükümlü kimselere yatırılıyor. İşte 20 Ekim Salı evde bakım maaşı yatırılan iller...

Evde bakım maaşı yatan iller 16 Ekim 2020 ">
Evde bakım maaşı yatan iller 16 Ekim 2020

Evde bakım maaşı yatan iller 16 Ekim 2020

Her ay düzenli olarak yatırılan evde bakım maaşı 15 Ekim 2020 itibarıyla vatandaşlar tarafından yakın takibe alındı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Engelli, yaşlı ve bakıma muhtaç kişilerin bakımını üstlenen bireylere yatırılan ekim ayı evde bakım parası bazı illerde yatırıldı. Peki, 15 Ekim evde bakım parası hangi illerde yatırıldı?

Evde bakım maaşı yatan iller 14 Ekim 2020">
Evde bakım maaşı yatan iller 14 Ekim 2020

Evde bakım maaşı yatan iller 14 Ekim 2020

14 Ekim Evde bakım maaşı yatırılan iller belli oldu. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından her ay güncel olarak yatırılan evde bakım parası T.C kimlik numarası ve şifre ile e-Devlet üzerinden sorgulanabiliyor. Yardıma ve bakıma muhtaç kişilere bakmakla yükümlü kimselere yatırılan maaşlar her ayın 15'inden sonra netleşiyor. Peki, Evde bakım maaşı hangi illerde yatırıldı?

Evde bakım parası yatan iller 8 Ekim 2020">
Evde bakım parası yatan iller 8 Ekim 2020

Evde bakım parası yatan iller 8 Ekim 2020

Evde bakım maaşı yatan iller 8 Ekim Perşembe günü itibarıyla yakın takibe alındı.

30 Eylül 2020 evde bakım maaşı yatan iller ">
30 Eylül 2020 evde bakım maaşı yatan iller

30 Eylül 2020 evde bakım maaşı yatan iller

Evde bakım maaşı yatan iller her ayın 15'i ile 30'u arasında belli oluyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri Bakanlığı tarafından ödenen evde bakım maaşı 30 Eylül 2020 tarihi itibarıyla birçok ilde yatırıldı. Yardıma ve bakıma muhtaç, engelli ve yaşlı bireylere ve onların bakımını üstlenen kişilere yatırılan paralar e-Devlet üzerinden sorgulanabiliyor. Peki, 30 Eylül evde bakım parası hangi illerde yatırıldı?

Evde bakım maaşı yatan iller 24 Eylül 2020: Evde bakım parası hangi illerde yatırıldı? ">
Evde bakım maaşı yatan iller 24 Eylül 2020: Evde bakım parası hangi illerde yatırıldı?

Evde bakım maaşı yatan iller 24 Eylül 2020: Evde bakım parası hangi illerde yatırıldı?

Eylül ayı evde bakım parası birçok ilde yatırıldı. Her ay düzenli olarak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri Bakanlığı tarafından ödenen evde bakım maaşı 24 Eylül 2020 tarihi itibarıyla yayınlandı. Yardıma ve bakıma muhtaç, engelli ve yaşlı bireylere ve onların bakımını üstlenen kişilere yatırılan paralar e-Devlet üzerinden sorgulanabiliyor. Peki, Evde bakım parası hangi illerde yatırıldı?

Evde bakım maaşı yatan iller 22 Eylül 2020">
Evde bakım maaşı yatan iller 22 Eylül 2020

Evde bakım maaşı yatan iller 22 Eylül 2020

Yardıma ve bakıma muhtaç bireylere ve onların yakınlarına verilen evde bakım parası 22 Eylül 2020 tarihi itibarıyla birçok ilde yatırıldı. Eylül ayı evde bakım maaşı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ilgili kişilerin hesaplarına yatırılıyor. Maaşlar e-Devlet üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile sorgulanabiliyor. Peki, Evde bakım parası hangi illerde yatırıldı?

Evde bakım maaşı yatan iller 19 Eylül 2020">
Evde bakım maaşı yatan iller 19 Eylül 2020

Evde bakım maaşı yatan iller 19 Eylül 2020

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri Bakanlığı tarafından ödenen eylül ayı evde bakım parası ilgili kişilerin hesaplarına yatırılmaya başlandı. Evde bakım maaşı yatan iller 18 Eylül 2020 tarihi itibarıyla belli oldu. e-Devlet üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ilen sorgulanabilen maaşlar yardıma ve bakıma muhtaç kişilerin yakınlarının hesaplarına yatırılıyor. Peki, Evde bakım parası yatan iller hangileri?

Evde bakım maaşı yatan iller 2 Eylül 2020">
Evde bakım maaşı yatan iller 2 Eylül 2020

Evde bakım maaşı yatan iller 2 Eylül 2020

Evde bakım parası yatan iller 2 Eylül Çarşamba günü itibarıyla vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından her ay düzenli olarak yatırılan Eylül ayı evde bakım maaşı yatan iller her gün düzenli olarak paylaşılıyor. Engelli, yaşlı, bakıma muhtaç kimselere bakan kişilerin hesaplarına yatan evde bakım maaşları e-Devlet üzerinden T.C kimlik numarası ile sorgulanabiliyor. İşte 27 Ağustos 2020 evde bakım maaşı yatan iller...

Evde bakım maaşı yatan iller 25 Ağustos 2020">
Evde bakım maaşı yatan iller 25 Ağustos 2020

Evde bakım maaşı yatan iller 25 Ağustos 2020

Evde bakım parası yatan iller 25 Ağustos 2020 tarihi itibarıyla bazı illerde yatırılmaya başlandı. Her ayın 15'i ile 30'u arasında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından engelli, yatalak, yardıma muhtaç ve yaşlı kişilere ve onların bakımını üstlenenlere yatırılan Ağustos ayı evde bakım maaşları T.C kimlik numarası ile e-Devlet üzerinden sorgulanabiliyor. Peki, Evde bakım maaşı hangi illerde yattı?

Evde bakım maaşı hangi illerde yattı? Evde bakım maaşı 25 Ağustos 2020 yatan iller listesi!">
Evde bakım maaşı hangi illerde yattı? Evde bakım maaşı 25 Ağustos 2020 yatan iller listesi!

Evde bakım maaşı hangi illerde yattı? Evde bakım maaşı 25 Ağustos 2020 yatan iller listesi!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından, evinde hastası ve ağır engelli raporu olan herkese verilen evde bakım maaşları ödemelerinin hangi illere yapıldığı merak ediliyor. Evde bakım maaşı alan vatandaşlar, ödemelerin yatıp yatmadığını e devlet üzerinden sorgulayabiliyorlar. Temmuz ayından itibaren evde bakım maaşları enflasyon oranında zamlandı ve 1544 TL oldu.

Evde bakım parası yatan iller 21 Temmuz 2020 ">
Evde bakım parası yatan iller 21 Temmuz 2020

Evde bakım parası yatan iller 21 Temmuz 2020

Evde bakım parası 21 Temmuz 2020 tarihi itibarıyla bazı illerde yatırılmaya başlandı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından bakıma muhtaç, engelli ve yaşlı kimselerin bakımını üstlenen yakınlarına yatırılan Temmuz ayı evde bakım parası T.C kimlik numarası ile e-devlet üzerinden sorgulanabiliyor. Peki, 21 Temmuz 2020 evde bakım maaşı yatan iller hangileri?

17 Temmuz evde bakım parası ödenen iller">
17 Temmuz evde bakım parası ödenen iller

17 Temmuz evde bakım parası ödenen iller

Evinde ağır engelli raporu ve hastası olan herkes evde bakım maaşı ödemesi alabiliyor. Temmuz ayı evde bakım parası Aile, Çalışma Sosyal Hizmetler bakanlığınca yardıma muhtaç kişilere ve onlara bakan yakınlarının hesaplarına yatırılıyor. Her ayın farklı tarihlerinde farklı iller için yatırılan evde bakım maaşlarının ödenip ödenmediği sorgulaması e devlet üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Evde bakım maaşı yatan iller ">
Evde bakım maaşı yatan iller

Evde bakım maaşı yatan iller

Evinde ağır engelli raporu ve hastası olan herkes evde bakım maaşı ödemelerinden faydalanabiliyor. Temmuz ayı evde bakım parası Aile, Çalışma Sosyal Hizmetler bakanlığınca yardıma muhtaç kişilere ve onlara bakan yakınlarının hesaplarına ödeniyor. Her ayın farklı tarihlerinde farklı iller için yatırılan evde bakım maaşlarının ödenip ödenmediği e devlet üzerinden sorgulanabiliyor.

Evde bakım maaşı yatan iller listesi: 10 Temmuz evde bakım parası yatan iller hangileri?">
Evde bakım maaşı yatan iller listesi: 10 Temmuz evde bakım parası yatan iller hangileri?

Evde bakım maaşı yatan iller listesi: 10 Temmuz evde bakım parası yatan iller hangileri?

Evde hastası ve ağır engelli raporu olan herkes evde bakım maaşı alabiliyor. Temmuz ayı evde bakım parası Aile, Çalışma Sosyal Hizmetler bakanlığınca yardıma muhtaç kişilere ve onlara bakan yakınlarının hesaplarına yatırılıyor. Her ayın farklı tarihlerinde farklı iller için yatırılan evde bakım maaşları e devlet üzerinden sorgulanabiliyor. Ocak ayında 1.460,61 TL olan ödemeler Temmuz ayında yapılan son zam ile 1.544,60 TL'ye yükseltildi.

Evde bakım parası yatan iller 24 Haziran 2020">
Evde bakım parası yatan iller 24 Haziran 2020

Evde bakım parası yatan iller 24 Haziran 2020

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yaşlı, engelli ve bakıma muhtaç kimselerin bakımını üstlenen bireylere verilen evde bakım maaşı 24 Haziran 2020 itibarıyla bazı illerde yatırılmaya başlandı. Her ayın 15'i ile 30'u arasında banka hesaplarına yatırılan haziran ayı evde bakım parası e-Devlet üzerinden T.C kimlik numarası ile öğrenilebiliyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen 24 Haziran evde bakım maaşı yatan iller hangileri? İşte yanıtı...

Haziran ayı evde bakım maaşı yatan iller hangileri? Evde bakım parası yatan iller 19 Haziran 2020!">
Haziran ayı evde bakım maaşı yatan iller hangileri? Evde bakım parası yatan iller 19 Haziran 2020!

Haziran ayı evde bakım maaşı yatan iller hangileri? Evde bakım parası yatan iller 19 Haziran 2020!

Aile, Çalışma Sosyal Hizmetler bakanlığınca yardıma muhtaç kişilere ve onlara bakan yakınlarına evde bakım parası veriliyor. Evde bakım maaşı haziran ayı içerisinde bazı illerde yatırılmaya başlandı. Dileyenler T.C kimlik numaraları ile e-Devlet üzerinden paranın yatıp yatmadığını öğrenebiliyor. Peki, 19 Haziran Evde bakım maaşı yatan iller hangileri? İşte güncel liste...

Evde bakım parası yatan iller hangileri? Evde bakım maaşı yatan iller 18 Haziran 2020!">
Evde bakım parası yatan iller hangileri? Evde bakım maaşı yatan iller 18 Haziran 2020!

Evde bakım parası yatan iller hangileri? Evde bakım maaşı yatan iller 18 Haziran 2020!

Haziran ayı evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yardıma muhtaç, engelli ve yaşlı kimselerin bakımını üstlenen bireyler veriliyor. Her ayın 15'i ile 30'u arasında banka hesaplarına yatırılan evde bakım maaşları e-Devlet üzerinden T.C kimlik numarası ile öğrenilebiliyor. Paranın yatıp yatmadığını öğrenmek isteyenler için evde bakım maaşı yatan iller 18 Haziran 2020 listesi yayınlandı! İşte detaylar...

Evde bakım maaşı yatan iller 15 Mayıs 2020! Evde bakım parası yatan iller hangileri?">
Evde bakım maaşı yatan iller 15 Mayıs 2020! Evde bakım parası yatan iller hangileri?

Evde bakım maaşı yatan iller 15 Mayıs 2020! Evde bakım parası yatan iller hangileri?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yatırılan evde bakım maaşı yatan iller listesi araştırılıyor. Engelli ve bakıma muhtaç bireylerin bakımını üstlenen ve onlara bakmakla yükümlü olan kişilere ödenen Mayıs ayı evde bakım parası bazı illerde yatırılmaya başladı. Hesaplarını kontrol eden kişiler de paranın yatıp yatmadığını öğrenmek istiyor. Peki, 15 Mayıs evde bakım maaşı yatan iller hangileri? İşte detaylar...

Evde bakım maaşı yatan iller hangisi? 13 Nisan evde bakım maaşı yatan iller güncel liste!">
Evde bakım maaşı yatan iller hangisi? 13 Nisan evde bakım maaşı yatan iller güncel liste!

Evde bakım maaşı yatan iller hangisi? 13 Nisan evde bakım maaşı yatan iller güncel liste!

Evde bakım maaşı yatan iller hangisi? sorusu vatandaşla tarafından yoğun olarak araştırılmaya devam diyor. Bakıma muhtaç kişilerin ailelerinin yanından ayrılmaması için verilen bu ödenek için belirli şartlar bulunuyor. 1.derece yakın akrabalara verilen maaş her ayın ortasında hesaplara yatırılıyor. 13 Nisan evde bakım maaşı yatan iller güncel liste için detaylar haberde.

Evde bakım maaşı yatan iller hangileri? 13 Mart 2020 evde bakım maaşı parası sorgulama">
Evde bakım maaşı yatan iller hangileri? 13 Mart 2020 evde bakım maaşı parası sorgulama

Evde bakım maaşı yatan iller hangileri? 13 Mart 2020 evde bakım maaşı parası sorgulama

Evde bakım maaşı yatan illerin hangileri olduğu merak ediliyor. Evde bakım parası yattı mı? Her ay yatırılan bakım parasını alan vatandaşlar sorgulama ekranına yoğun ilgi gösteriyorlar. Ocak ayında yapılan memur ve emekli maaş zammının ardından artış gösteren evde bakım parası 1.460 TL oldu. Haberimiz içerisinden sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz.

Evde bakım maaşı yatan iller hangileri? 14 Şubat evde bakım maaşı (parası) sorgulama">
Evde bakım maaşı yatan iller hangileri? 14 Şubat evde bakım maaşı (parası) sorgulama

Evde bakım maaşı yatan iller hangileri? 14 Şubat evde bakım maaşı (parası) sorgulama

Evde bakım maaşı yatan iller araştırılan konular arasında yer alıyor. 14 Şubat evde bakım maaşı yatan iller hangileri? Her ay yatırılan bakım parasını alan vatandaşlar sorgulama ekranına yoğun ilgi gösteriyorlar. Ocak ayında yapılan memur ve emekli maaş zammının ardından artış gösteren evde bakım parası 1.460 TL oldu. Haberimiz içerisinden sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz.

En düşük 65 yaş aylığı, engelli aylığı ve bakım parası ne kadar oldu?">
En düşük 65 yaş aylığı, engelli aylığı ve bakım parası ne kadar oldu?

En düşük 65 yaş aylığı, engelli aylığı ve bakım parası ne kadar oldu?

2020 yılında asgari ücrete yapılan zamla birlikte engelli aylığı ve bakım parası ücretlerine yapılan zam oranları da belli oldu. Söz konusu aylıklar bu aydan itibaren zamlı ödenecek. Ocak ayında maaşını zamsız alan kişiler ise, zam farklarını şubat ayında alacak. İşte engelli aylığı, 65 yaş aylığı ve bakım parası ne kadar oldu sorusunun yanıtı...