• $13,6105
  • €15,2005
  • 790.023
  • 1997.69

twitter tt  
haberleri

twitter tt ile ilgili tüm haberleri ve son dakika twitter tt haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Bomba iddia! Mert Fırat eşi İdil Fırat'ı aldattı mı?">
Bomba iddia! Mert Fırat eşi İdil Fırat'ı aldattı mı?

Bomba iddia! Mert Fırat eşi İdil Fırat'ı aldattı mı?

Fox TV'de ekrana getirilen Kefaret dizisinde rol alan Mert Fırat ve 2018 yılında nikah masasına oturduğu eşi İdil Fırat, sosyal medyanın gündemine oturdu. Ortaya atılan iddialara göre Mert Fırat, İdil Fırat'ı aldattı. Mert Fırat'la birliktelik yaşadığı iddia edilen kadın Instagram'dan bir magazin sayfasına konuşmaları gönderdi ancak daha sonra kaldırılmasını istedi. Magazin gündemine bomba gibi düşen haberin ardından Mert Fırat sessizliğini koruyor.

Masumlar Apartmanı'na damga vuran sahne! Naci, Safiye'yi terk etti">
Masumlar Apartmanı'na damga vuran sahne! Naci, Safiye'yi terk etti

Masumlar Apartmanı'na damga vuran sahne! Naci, Safiye'yi terk etti

Başrollerinde Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'ın rol aldığı 16 Mart salı akşamı 26. bölümü ile ekrana getirilen Masumlar Apartmanı dizisi izleyenleri ekran başına kilitledi. İnci, babasının ölümüyle büyük bir şok yaşarken Safiye ile yaptığı konuşmanın ardından kendine geldi. Han, Naci'nin hastalığı nedeniyle onun gitmesini ister. Naci, Safiye'den ayrılır ve İstanbul'u terk eder. Esat tarafından bir kez daha hayal kırıklığı yaşayan Gülben'in yıkımı büyük olmuştur.

Bekir Göçer Twitter'da neden TT oldu? Dolandırıcı Bekir Göçer kimdir?">
Bekir Göçer Twitter'da neden TT oldu? Dolandırıcı Bekir Göçer kimdir?

Bekir Göçer Twitter'da neden TT oldu? Dolandırıcı Bekir Göçer kimdir?

Bekir Göçer ismi Twitter'da dolandırıcı başlığıyla Türkiye gündemine girdi. Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal paylaşım platformu Twitter'da Bekir Göçer isimli kişiye tepki gösteriliyor. Sosyal medya üzerinden Bekir Göçer kimdir, Twitter'da neden TT oldu? sorusu merak konusu oldu.