• $13,7278
  • €15,5538
  • 782.089
  • 1880.06

süper hücre  
haberleri

süper hücre ile ilgili tüm haberleri ve son dakika süper hücre haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

İstanbul için süper hücre uyarısı! Süper hücre nedir? ">
İstanbul için süper hücre uyarısı! Süper hücre nedir?

İstanbul için süper hücre uyarısı! Süper hücre nedir?

Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre bugün İstanbul'da "süper hücre" türü yağışların olacak. İstanbul'un yanı sıra Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Bilecik, Zonguldak, Düzce, Bolu ve Kütahya'da da yağış beklendiği kaydedildi. Vatandaşlar süper hücre ile ilgili aramalarını hızlandırdı. Peki, Süper hücre nedir? Süper hücre yağışları ne anlama geliyor?

Süper hücre nedir, ne demek? Süper hücre yağışları nasıl oluşuyor?">
Süper hücre nedir, ne demek? Süper hücre yağışları nasıl oluşuyor?

Süper hücre nedir, ne demek? Süper hücre yağışları nasıl oluşuyor?

Meteoroloji İstanbul için süper hücre yağış uyarısında bulunmasının ardından süper hücre yağışları aranan konu başlıklarından biri oldu. Sağanak yağışların en etkili şekline verilen süper hücre yağışları, aniden gerçekleşmektedir.

Geleneksel dolu tedbiri... Araçları mumyaladılar">
Geleneksel dolu tedbiri... Araçları mumyaladılar

Geleneksel dolu tedbiri... Araçları mumyaladılar

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün İstanbul için dün ‘sarı alarm'la verdiği sağanak ve dolu uyarısı sonrası vatandaş, araçlarının üstünü halı, kilim, karton gibi koruyucu malzemelerle kapladı. Araç sahipleri aynı önlemin bugün de sürdüğü görüldü.

Süper hücre yağışlar nedir?">
Süper hücre yağışlar nedir?

Süper hücre yağışlar nedir?

Meteoroloji verileri süper hücre yağışlar ile ilgili adeta uyarıyor. Bir süredir aralıklı şekilde devam eden sağanak yağmurların, etkisini bu hafta da göstermesi bekleniyor. Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar, süper hücre olaylarının kapıda olduğunu bildirdi. Süper hücre yağışlar ile ilgili merak edilenleri haberimizin içerisinden okuyabilirsiniz.

Süper hücre nedir? Süper hücre yağışları nasıl oluşur?">
Süper hücre nedir? Süper hücre yağışları nasıl oluşur?

Süper hücre nedir? Süper hücre yağışları nasıl oluşur?

Süper hücre nedir? Birçok ilde etkili olacak meteorolojik süper hücre olayı için Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar önemli uyarılarda bulundu. Salı günü Marmara'nın güneyi, Orta-Batı Karadeniz bölgelerinde etkili olması beklenen yağışlarla ilgili uyarıların ardından 'Süper hücre nedir?' ve 'Süper hücre yağışları nasıl oluşur?' soruları merak edilmeye başlandı. İşte detaylar...