• $13,3202
  • €15,0934
  • 763.731
  • 1852.52

Stranger Things konusu  
haberleri

Stranger Things konusu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Stranger Things konusu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Stranger Things ile ilgili detaylar ortaya çıktı">
Stranger Things ile ilgili detaylar ortaya çıktı

Stranger Things ile ilgili detaylar ortaya çıktı

Netflix'in sevilen yapımlarından Stranger Things, yeni sezonunun gelmesi en çok beklenen işleri arasında yer alıyor. Şu anlık sadece 3 sezondan oluşan dizinin 4. sezonu, seyirci tarafından araştırılmaya başladı. Peki Stranger Things yeni sezon ne zaman başlayacak?

Stranger Things 4. sezon bekleyişi sürüyor">
Stranger Things 4. sezon bekleyişi sürüyor

Stranger Things 4. sezon bekleyişi sürüyor

Etkili bir sezon finaliyle ara veren Stranger Things 4.sezon senaryosu geçtiğimiz aylarda tamamlanıştı. Stranger Things yazarları sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda 4.sezon senaryosunun bittiğini açıklamışlardı. The Duffer Brothers kardeşler tarafından yapılan dizi Stranger Things 4.sezon fragmanı şimdiden izleyiciyi heyecan dolu bir sezonun beklediğini hissettiriyor.

Stranger Things 4.sezon çekimleri başladı mı?">
Stranger Things 4.sezon çekimleri başladı mı?

Stranger Things 4.sezon çekimleri başladı mı?

Netflix'in etkileyici yapımları arasında yer alan Stranger Things'in 4. sezon senaryosunu tamamlandı. Stranger Things'in yaratıcıları Twitter hesapları üzerinden dizinin 4.sezon yazılarının bittiğini duyurdu. Konuyu merakla takip eden dizinin izleyicileri 4.sezon çekim tarihlerine yoğunlaştı.

Stranger Things 4.sezon tanıtım videosu haberde! ">
Stranger Things 4.sezon tanıtım videosu haberde!

Stranger Things 4.sezon tanıtım videosu haberde!

Netflix yapımı Stranger Things, merak uyandırıcı 3.sezon finali yapmıştı. Dizinin izleyicileri Stranger Things 4.sezonu heyecanla bekliyor. Winona Ryder,David Harbour,Finn Wolfhard gibi oyuncuların rol aldığı Stranger Things serisinin yapımcısı The Duffer Brothers.