• $13,4408
  • €15,2837
  • 768.366
  • 1878.92

Şenes Erzik  
haberleri

Şenes Erzik ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Şenes Erzik haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Şenes Erzik, Şenol Güneş'i ziyaret etti">
Şenes Erzik, Şenol Güneş'i ziyaret etti

Şenes Erzik, Şenol Güneş'i ziyaret etti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Onursal Başkanı, FIFA ve UEFA Onursal Üyesi Şenes Erzik, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş'i ziyaret etti.

Avrupa Kulüpler Birliği'den densiz talep: Şampiyonlar Ligi finalini Almanya'ya verin">
Avrupa Kulüpler Birliği'den densiz talep: Şampiyonlar Ligi finalini Almanya'ya verin

Avrupa Kulüpler Birliği'den densiz talep: Şampiyonlar Ligi finalini Almanya'ya verin

Sky Sports'un haberine göre Avrupa Kulüpler Birliği, İstanbul'da oynanacak olan Şampiyonlar Ligi final maçının Almanya'ya verilmesi için UEFA'ya talepte bulundu.

Futbol camiası temkinli">
Futbol camiası temkinli

Futbol camiası temkinli

Spor adamları liglerin 12 Haziran'da başlayıp başlamaması ilgili açıklamalarda bulundu.

Hakemlere torba bakanın emri">
Hakemlere torba bakanın emri

Hakemlere torba bakanın emri

Şenes Erzik'in, MHK'ya ‘torba kanunu' getirmekle suçladığı Ertuğrul Dilek topu Mehmet Ali Yılmaz'a attı: “Hakemlerin torbayla belirlenmesi emrini, o dönemin Spor Bakanı Mehmet Ali Yılmaz verdi. Şenes Bey ise bana, ‘Torba yapmayın' dedi. Ben de, ‘Git bakanla konuş, onun emri' cevabını verdim!..”

Şenes Erzik: 'Torba bizi kalbimizden yaraladı'">
Şenes Erzik: 'Torba bizi kalbimizden yaraladı'

Şenes Erzik: "Torba bizi kalbimizden yaraladı"

Ertuğrul Dilek'in MHK başkanlığı dönemindeki uygulamasını TFF Onursal Başkanı Şenes Erzik böyle eleştirdi: “İlk defa olan bir şey hakemleri torbaya sokmak. Ertuğrul Dilek'e nasip olan bu olay bizi kalbimizden yaraladı. Kendisine de ‘Ben bu torba işini sevmedim.' dedim. Torbaya ne attığını biz nereden biliyoruz. İnsan eli.”

AKŞAM özel röportaj: 'Erzik işime karıştı istifa ettim'">
AKŞAM özel röportaj: 'Erzik işime karıştı istifa ettim'

AKŞAM özel röportaj: "Erzik işime karıştı istifa ettim"

Bir dönemin unutulmaz hakemi ve MHK Başkanı Ertuğrul Dilek'ten AKŞAM'a ilginç açıklamalar: “Beşiktaş-Trabzonspor Cumhurbaşkanlığı Kupası finali vardı. MHK'de 9 kişiden 7'si İhsan Türe'ye oy verdi. Ancak Federasyon Başkanı Şenes Erzik, “Ben başkasına söz verdim' diyerek Sadık Deda'yı görevlendirdi. Ben de MHK başkanlığını bıraktım.”

Şenes Erzik açıkladı... İşte Süper Lig'in akıbeti">
Şenes Erzik açıkladı... İşte Süper Lig'in akıbeti

Şenes Erzik açıkladı... İşte Süper Lig'in akıbeti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Onursal Başkanı, FIFA ve UEFA'nın onursal üyesi Şenes Erzik, UEFA Başkanı Aleksander Ceferin'in "Önceliğimiz ligleri bitirmek. Önemli olan haziran sonunda tekrar başlamak, yoksa bu sezon kayıp bir sezon olur." sözlerinin ardından açıklamalarda bulundu. Erzik, konuyla ilgili "Oynanmamış ve tamamlanmamış lig tescil edilmez. Bunu UEFA da FIFA da kabul etmez. Bu konuda birçok şey konuşuluyor ancak liglerin tescil edilmesi mümkün değil." diyerek liglerin devan edeceğinin sinyalini verdi.