• $13,6916
  • €15,5097
  • 783.619
  • 1910.41

rahmi özkan  
haberleri

rahmi özkan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika rahmi özkan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Rahmi Özkan'ın acı günü! Ablası hayatını kaybetti... Müge Anlı duyurdu">
Rahmi Özkan'ın acı günü! Ablası hayatını kaybetti... Müge Anlı duyurdu

Rahmi Özkan'ın acı günü! Ablası hayatını kaybetti... Müge Anlı duyurdu

ATV'de ekrana getirilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sevilen avukatı Rahmi Özkan'ın canlı yayında yer almaması merak konusu oldu. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Müge Anlı kötü haberi duyurdu. Anlı, Rahmi Özkan'ın ablası Melahat Güney'in hayatını kaybettiğini açıkladı.

Urfalı olduğu bilinmeyen 5 ünlü isim">
Urfalı olduğu bilinmeyen 5 ünlü isim

Urfalı olduğu bilinmeyen 5 ünlü isim

Show dünyasının ünlü isimleri hayatları ile merak edilirken Urfalı olan ve bugüne kadar duymadığınız ünlü isimleri sizin derledik. İşte Urfalı olduğu bilinmeyen 5 ünlü isim...

Rahmi Özkan öldü mü? Müge Anlı cephesinden açıklama geldi">
Rahmi Özkan öldü mü? Müge Anlı cephesinden açıklama geldi

Rahmi Özkan öldü mü? Müge Anlı cephesinden açıklama geldi

ATV'de ekrana getirilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alan avukat Rahmi Özkan'ın öldüğü yönünde çıkan haberler gündeme bomba gibi düştü. Çıkan haberler deprem etkisi yaratırken Müge Anlı, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Anlı, 'Uzunca bir süredir sosyal medya ve birtakım medya kuruluşlarında programımızın avukatı Sayın Rahmi Özkan'ın öldüğü yönünde paylaşım ve haberler yer almaktadır. Ancak kamuoyunu meşgul etmekte olan söz konusu haber ve paylaşımlar asılsız olup gerçeği yansıtmamaktadır. Konuyla ilgili olarak hem kıymetli izleyicilerimize hem de programımıza yönelik yıpratma çabalarının son bulması adına gerekli hukuki süreçler tarafımızca ivedi şekilde başlatılacaktır.' ifadelerini kullandı.

Müge Anlı'dan ayrıldığı iddia edilmişti... Rahmi Özkan sessizliğini bozdu">
Müge Anlı'dan ayrıldığı iddia edilmişti... Rahmi Özkan sessizliğini bozdu

Müge Anlı'dan ayrıldığı iddia edilmişti... Rahmi Özkan sessizliğini bozdu

Rahmi Özkan'ın geçtiğimiz haftadan beri Müge Anlı ile Tatlı Sert programda yer almaması dikkatleri üzerine çekerken birçok iddia ortaya atıldı. Rahmi Özkan konuya ilişkin sessizliğini bozarken sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Özkan, 'Birkaç günden beri rahatsızlığım nedeniyle evimde tedavi amaçlı dinliyorum. Şükürler olsun ki önemli bir sağlık problemim yok. ' ifadelerini kullandı.

Rahmi Özkan hasta mı, programdan ayrıldı mı? Müge Anlı Rahmi Özkan neden yok? ">
Rahmi Özkan hasta mı, programdan ayrıldı mı? Müge Anlı Rahmi Özkan neden yok?

Rahmi Özkan hasta mı, programdan ayrıldı mı? Müge Anlı Rahmi Özkan neden yok?

Atv'nin sevilen ve uzun soluklu programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in avukatı Rahmi Özkan'ın programda yer almaması izleyicileri meraklandırdı. Müge Anlı Rahmi Özkan neden yok? Rahmi Özkan hasta mı, programdan ayrıldı mı? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Müge Anlı, Rahmi Özkan'ın sağlık durumunu Atv canlı yayınında açıkladı. İşte tüm merak edilenler...

Yeni hayata ilk adım">
Yeni hayata ilk adım

Yeni hayata ilk adım

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde, 10 yıl önce dünyanın başarılı ilk rahim naklini olan Derya Sert (32) ile 4 Haziran'da dünyaya getirdiği bebeği Ömer Özkan, yoğun bakımda 3 ay süren kritik süreci atlattı.

Nakil bebeğinin adı Ömer Özkan">
Nakil bebeğinin adı Ömer Özkan

Nakil bebeğinin adı Ömer Özkan

Antalya'da 10 yıl önce kadavradan rahim nakli yapılan Derya Sert, hamileliğin 28. haftasında 760 gram ağırlığında bir erkek bebek dünyaya getirdi. Sert Ailesi, bebeğe Prof. Dr. Ömer Özkan'ın adını verdi.