• $9,5091
  • €11,053
  • 548.57
  • 1519.25

Nazmi Durbakayım  
haberleri

Nazmi Durbakayım ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Nazmi Durbakayım haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

'Faizlerde kampanya bekliyoruz'">
'Faizlerde kampanya bekliyoruz'

"Faizlerde kampanya bekliyoruz"

Faiz düşerse sektör hızlanır! Tezkere bekler gibi ‘kampanya' bekliyoruz. Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Durbakayım, gayrimenkul sektöründe faizleri % 1'in altına indirecek ‘kampanya' temennisini askerlerin tezkere beklentisine benzetti: “Biri tezkere çıkıyormuş der, bu kulaktan kulağa yayılır, sonra söyleyen kişi de buna inanır, bizimkisi o hesap” diyor.

Yastıkaltından konut için 90 milyar TL çıktı">
Yastıkaltından konut için 90 milyar TL çıktı

Yastıkaltından konut için 90 milyar TL çıktı

Kamu bankalarının düşük oranlı kredi kampanyasıyla haziran ve temmuz aylarında konut sektöründe çifte rekor yaşandı. Böylece 90 milyar liraya yakın yastıkaltı tasarrufunun ekonomiye kazandırıldığı belirtiliyor.

Kredili konut satışlarında temmuzda % 1000 artış">
Kredili konut satışlarında temmuzda % 1000 artış

Kredili konut satışlarında temmuzda % 1000 artış

Kamu bankalarının düşük faiz hamlesi kredili konut satışlarını uçurdu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, temmuz ayında kredili ev satışının 141 bin 434 işlemle geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 1000 arttığını açıkladı.

Emlak Konut'tan Gebze'de hemen teslim konut fırsatı">
Emlak Konut'tan Gebze'de hemen teslim konut fırsatı

Emlak Konut'tan Gebze'de hemen teslim konut fırsatı

‘Hayallerini Erteleme Türkiye' diyen Emlak Konut GYO, yaşamın başladığı Gebze Emlak Konutları 3'te ve farklı illerdeki projelerinde, % 5 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuyor.