• $8,6231
  • €10,1238
  • 492.467
  • 1385.61

mehmet aslantuğ nereli  
haberleri

mehmet aslantuğ nereli ile ilgili tüm haberleri ve son dakika mehmet aslantuğ nereli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Arzum Onan nereli, kaç çocuğu var? Arzum Onan kimdir, kaç yaşında?">
Arzum Onan nereli, kaç çocuğu var? Arzum Onan kimdir, kaç yaşında?

Arzum Onan nereli, kaç çocuğu var? Arzum Onan kimdir, kaç yaşında?

Arzum Onan, memur bir ailenin tek evladı olarak dünyaya gelmiştir. 1996 yılında Mehmet Aslantuğ ile evlenen Onan, bu evliliği ile çok konuşuldu. Kariyerine manken olarak başladı ve Miss Turkey'de Türkiye güzeli seçildi. Peki, Arzum Onan kimdir, kaç yaşında? Arzum Onan nereli, kaç çocuğu var?

Mehmet Aslantuğ kimdir, kaç yaşında? Masumiyet'in Harun'u Mehmet Aslantuğ nereli?">
Mehmet Aslantuğ kimdir, kaç yaşında? Masumiyet'in Harun'u Mehmet Aslantuğ nereli?

Mehmet Aslantuğ kimdir, kaç yaşında? Masumiyet'in Harun'u Mehmet Aslantuğ nereli?

Mehmet Aslantuğ, Masumiyet dizisi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fox Tv'de çarşamba akşamları ekrana gelecek olan yapım güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Aslantuğ, İktisat Fakültesinde eğitimini bırakarak, oyunculuğa yönelmiştir. Mehmet Aslantuğ kimdir, kaç yaşında? Masumiyet'in Harun'u Mehmet Aslantuğ nereli?

Mehmet Aslantuğ nereli? ">
Mehmet Aslantuğ nereli?

Mehmet Aslantuğ nereli?

Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan yıllardır sürdürdükleri evlilikleri ile örnek gösterilen çiftler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Arzum Onan sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla 26 yıllık evlilikleri kutladı. “26 yıldır bana yaşattığın her bir saat için teşekkür ederim yüreği güzel sevgili” şeklinde not düşen Onan'ın fotoğrafına, takipçileri beğeni yağdırdı.