• $13,5777
  • €15,3294
  • 799.294
  • 1951.17

keten tohumu  
haberleri

keten tohumu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika keten tohumu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Ünlülerin en çok tükettiği besin! Zayıflatıyor ve kabızlığı yok ediyor">
Ünlülerin en çok tükettiği besin! Zayıflatıyor ve kabızlığı yok ediyor

Ünlülerin en çok tükettiği besin! Zayıflatıyor ve kabızlığı yok ediyor

Keten tohumunu ünlüler sık sık sosyal medyada paylaşıyor. Meyveli keten tohumu, yoğurtlu keten tohumu ya da yemeklerde keten tohumu tüketiliyor. Peki, keten tohumu neye iyi geliyor? Keten tohumunun faydalarını okuyunca mutfakta yer açmaya karar verebilirsiniz. İşte son dönemde popüler olan şifa kaynağının faydaları...

Yağ yakan keten tohumunu tüketmenin 5 yolu">
Yağ yakan keten tohumunu tüketmenin 5 yolu

Yağ yakan keten tohumunu tüketmenin 5 yolu

Keten tohumu özellikle kilo vermek isteyenlerin kurtarıcısı olarak biliniyor. Peki, keten tohumu zayıflatır mı? Keten tohumu salatalarda, yemeklerde, çayda ya da yoğurtla tüketilebilir. Keten tohumunun faydaları ve vücuda etkisi haberimizde...

Zayıflamak için gizli hazine">
Zayıflamak için gizli hazine

Zayıflamak için gizli hazine

Keten tohumu, Mısır'ın bereketli topraklarından günümüze gelen bir şifa kaynağı. Zayıflamak isteyenler için faydalı bir ara öğün olan keten tohumunu doktorlar sık sık öneriyor. Peki, keten tohumunun faydaları neler?

Yaz mevsiminde bağışıklığı güçlendiren besinler">
Yaz mevsiminde bağışıklığı güçlendiren besinler

Yaz mevsiminde bağışıklığı güçlendiren besinler

Bağışıklık sistemini güçlü tutma noktasında besinlerin önemini artık neredeyse herkes öğrendi. Fakat yaz heyecanıyla hem koronavirüsü unutmaya hem de sağlığın ihmal edilmesine karşı uzmanlar uyardı. İyi bir bağışıklık için sigara ve alkol gibi zararlı alışkanlıklardan uzak durulması gerektiğine dikkat çeken uzmanlar, çörek otu ve Hindistan cevizini önerdi.